Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináljak, hogy a babám...

Mit csináljak, hogy a babám ne ébredjen fel arra, hogy bemegyek a szobába?

Figyelt kérdés
Sajnos nagyon pici helyünk van, mivel anyukámnál lakunk, a pici meg én ketten lakunk a félszobában, ami extra kicsi. 6 hónapos és mindig felriad rá, ha este megyek lefeküdni. Ő már alszik 8-kor, én meg értelemszerűen nem, és sajnos ha felébred, akkor nagyon nehéz visszaaltatni. Külön szobába nem tudom tenni és én sem tudok másik szobában aludni.
2008. máj. 5. 15:01
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nagyon nehéz ez a helyzet, de valahogy meg kell a picinek szokni. Nem írtad, hogy rossz alvó-e, nappal felkel-e a kisebb zajokra stb. Talán próbáld napközben is kicsit "zajosabb" környezetben altatni, hátha így hozzászokik a hangokhoz. Este próbáld meg ha már felkelt valahogy az ágyában megnyugtatni, mert lehet, hogy arra vágyik, hogy vele foglakozz és ezért riad fel. Esetleg megpróbálhatod, hogy eleve úgy aludjon el, hogy picit hallja a másik szobából beszűrődő hangokat, hátha így nem fog felkelni. Bízz abban is, hogy előbb-utóbb csak mélyebben fog aludni. Kitartást kívánok:-)
2008. máj. 5. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Probáld ki hogy tv vagy rádio mellett aludjon el,ami nem hangosan szól de nem is tul halkan.Elvileg ő akkor ne fogja hallani ha bemész a szobába,csak a tv hangját az meg nem fogja zavarni ha az mellett aludt el.Remélem segít,nekünk ez a modszer vált be
2008. máj. 5. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!