Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Pampers sleep & play 2-es...

Pampers sleep & play 2-es méretet használó anyukák mi a véleményetek? érdemes kipróbálni?

Figyelt kérdés
újszülött babának nagy?
2012. júl. 17. 12:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

A sárga csomagolásúra gondolsz?

Nem gumis a dereka, a picik pedig elég hígat kakilnak, ami hátul kifolyik.

Ezért nem vált be nekünk, mert nem volt gumis a dereka.

Viszont fél éves kora után azt használtuk, mert olcsó.

2012. júl. 17. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
értem, akkor nem ezzel kezdünk, köszi a választ :)
2012. júl. 17. 12:57
 3/11 anonim ***** válasza:
Mi a 3-as mérettől kezdve használjuk, és nálunk bevált. Semmi nem folyt még ki, pedig a fogzásos kaki is eléggé híg. Mi 2-es méretből a Huggies Super dry-t vettük.
2012. júl. 17. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Mi ezzel kezdtünk, nekem nagyon bevált, sosem folyt ki! Most már 3-ast használunk!
2012. júl. 17. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Babámnak ezt használtuk 2-3 hónapos kora óta, és semmi baj nem volt vele.

Mikor már sokkal mozgékonyabb lett a babám, és felállt, felült, akkor már nem volt olyan jó, mert nem illeszkedett rá annyira, de addig tök jó volt, nem folyt ki belőle semmi.

2012. júl. 17. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Mi elejétől kezdve azt használtuk. Az egy kezemen meg tudom számolni, hogy hányszor folyt ki. Kisfiam van.

Utána egyszer akciós volt a Huggies, vettünk. Iszonyatos volt, alig vártuk, hogy elfogyjon.

2012. júl. 17. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
hát..lehet egy kis csomagot veszek belőle és majd kipróbáljuk. mégiscsak olcsóbb mint a premium care, meg a libero..:/
2012. júl. 17. 13:18
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekünk bevált. Sosem folyt ki. Most a 3-ast használjuk.
2012. júl. 17. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Most használjuk, mert kaptunk ajándékba, nekem semmi gondom nincs vele, szerintem fogunk még venni! :-) (Kisfiam van)
2012. júl. 17. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Pont hogy ennek a kettese gumis derekú, a többi nem azaz a 3,4-ről tudok nyilatkozni.
2012. júl. 17. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!