Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A babám egy hónapos. Hasfájós...

A babám egy hónapos. Hasfájós és van úgy. hogy az egész napot átsirja. Aludni pedig a mellkasomon tud. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2008. máj. 5. 16:26
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia.

Nálunk ugyan ez volt a helyzet.A hasára próbálhatsz sabsimplex-et,infacolt,stb...Nekünk eggyik sem vált be.Az idö megoldja.Kb.3 hónap.Az e´n lányom is sokszor a mellkasomon aludt,sokan lehurrogtak érte,de engem nem érdekelt.nincsen abban semmi rossz.Mára aRebeka 14 hetes,egyedül alszik,a kiságyban,megszokta minden sírás nélkül.2ho´napos koráig tartott a velem alvás,(mert én is fáradt voltam már)

Ha gondolod írj privit,és leírom,hogy nálunk mi hogyan volt.

2008. máj. 5. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

BOCSI EZ LEMARADT:

Próbáld maszírozni a hasát,körkörösen az óra járása´nak megeggyezöen.Majd told a kis lábát a hasához,és vissza.

Ami nekünk segített,az a cseresznyemagos tasak megmelegítve.ne közvetlenül a hasára tegyed.Próbáld kispokrócba szorosan "bebugyolálni",mint a pólyába,vagy ha van pólyád akkor abba.Rebeka szerette.

2008. máj. 5. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A babapoci masszírozás az óra járásával vagy pont ellentétesen? Mert van aki így mondja, van aki pont fordítva és olvasni hol így lehet hol úgy. Én ellenkezőleg masszíroztam, itt olvasom, hogy fordítva kéne. Végülis akkor hogy kell csinálni, mert nekünk is ez a problémánk mint a kérdezőnek.
2008. máj. 5. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az óra járásnak megfelelöen,mert úgy lehet a levegöt a vég bél felé maszirozni.A szülésznöm mondta.
2008. máj. 5. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Járjatok el babamasszázsra, mi három alkalmas tanfolyamon voltunk, a védőnő tartotta, összesen 1500 forintba került, azt otthon is tudod neki csinálni majd. Nagyon jó technikák vannak erre, pl. a vízi malom masszírozás, amikor a tenyered élével masszírozod a pociját lefelé, akkor kijönnek a gázok. Kérdezz rá a védőnőnél, hogy tart-e ilyet, vagy valahol tartanak-e. Ezen kívül vannak mindenféle cseppek, sőt, mi kaptunk termékmintába egy krémet, amit a hasára kellett kenni, az nagyon jó volt, csak sajnos a pontos nevét elfelejtettem, azt tudom, hogy az Altermed gyártja, a patikában tudni fogják. Vehetsz még édeskömény magot, abból főzz teát, az elmúlaszthatja a hasfájást, ha megissza a baba.
2008. máj. 5. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Biztos nem eszel-iszol valamit, amitől ennyire fájhat a pocja? Az enyémek például a Laktoherb teát nem bírták... Bár nem fájt a lányom hasa, napközben ő is csak mellkason tudott aludni hónapokig.
2008. máj. 6. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!