Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináljak? Se a cumit se...

Mit csináljak? Se a cumit se cumisüveget nem fogad el a kisbabám csak mellen akar lenni akkor is ha már tele van

Figyelt kérdés
2012. júl. 17. 23:17
 1/6 A kérdező kommentje:
3 hetes
2012. júl. 17. 23:18
 2/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nem fog megnyugtatni a válaszom, de azt tanácsolom, hogy légy türelemmel! Nagyon gyakori panasz ez, ennyi idős babáknál sűrűn előfordul. Tudom, hogy iszonyú fárasztó, talán már fáj is a melled, de pár hét, és kinövi. Tényleg.
2012. júl. 18. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nálam ugyan ez volt, 1 óráig szopizott, de a cumit nem fogadta el. 2 hónaposan rátalált az ujjára, azóta azt cumizza, és minden megoldódott. Majd kap fogszabályzót, de addig is nagyon nyugodt baba lett, és csak annyit van cicin, amennyit tényleg eszik.
2012. júl. 18. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Sajnos én sem foglak megnyugtatni, de vannak ilyen babák. Nekem 2 is jutott belőle. Vagyis a lányom 5 hónaposan elfogadta a cumit, a cumisüvegből pedig 6 hónaposan a vizet, addig csak szopizott. A fiam soha nem fogadta el egyiket sem, bár túl sokáig nem is próbálkotam, mikor láttam, mennyire ellene van. Ő 7 hónapos korától szopja az ujját, és ami így utólag tök jó, hogy 16 hónaposan már teljesen egyedül, ügyesen iszik pohárból :)
2012. júl. 18. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia! Nagyjából én is ebben a gondban vagyok. Csak nekem már 5 hónapos a babám. Csakis cici kell neki, semmi más. Már próbálom rászoktatni a cumisüvegre egy ideje, de a helyzet nem túl rózsás, még most sem. Odatartom neki a cumisüveget, játszok neki vele, és néha belespriccelek a szájába a cumisüvegből. Amikor nyalogatni kezdi a cumisüveg tetejét, akkor dugom be a szájába, és óvatosan megnyomom a cumit...nem tudom. Majd talán az idő segít. Csak gyakoroljunk :)
2012. júl. 18. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia! Megint 5-ös válaszadó vagyok. A Bridget Jones naplójában találtam a gyerekemre egy jó szót, és néha szoktam a fülébe suttogni: "Cici perverz!" :)
2012. júl. 18. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!