Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » El fog múlni? 2,5 hósan éjjel...

El fog múlni? 2,5 hósan éjjel mászik

Figyelt kérdés
alig vártam hogy végig aludja a bébim az éjszakát 2hósan el is jött.nagyon jókat aludtunk. de egy hete rémálom.minden éjszaka az ágy elejétöl elmászik a másik végbe és sírdogál vagy azért mert nem tud tovább menni vagy nem tudom miért.3-4x kelek hozzá hogy vissza rakjam.olyankor vissza alszik.a mai nap katasztrófa volt éjféltöl fél 3ig rakosgattam.de érdekes hogy reggel 6tól nem csinálja sem napközben.mi lehet a baj?
2012. júl. 18. 08:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Éjjel mászik egy 2,5 hónapos baba? Úgy érted elgurul, vagy hogyan mászik el?
2012. júl. 18. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
2-3 hét és abba marad.Az én babám hason aludt, megfordult akkor meg azért kelhettem, hogy visszaforditsam.Mindig lesz valami amitől nem fogsz aludni.:)
2012. júl. 18. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az én kis manóm is körbekússza a kiságyát,és sirás van ha elér az ágy végébe a plüssök közé :D
2012. júl. 18. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia. Kisfiam mar 4 honapos, de meg mindig "maszik" a kisagyban. A legujabb hogy nem csak elore kuszik az agyaban hanem keresztbe fordul, es persze ez sokszor jar sirassal. Szerintem ha majd megtanulnak fordulni, talan elmulnak ezek is. Kitartast.
2012. júl. 18. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

akkor úgy látom rakosgatom még egy ideig. :)

ui:igen 2,5hósan kúszik magától.én is csodálkoztam.

2012. júl. 18. 09:13
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia, az én fiam ahogy hazahoztuk a kórházból, első estétől vándorol az ágyábán :( Fel a tetejébe, le az aljába, megfordult a tengelye körül, stb...

Amíg pici volt feltekert törülköző hurkákból leszűkítettük az ágyát kb egy minimózesnyi területre, nem lehetett vele mit csinálni...

Kb 2-3 hónaposan vettük ki, egy időben állandóan fennakadt félúton (mert keresztbe már nem fért el rendesen), de akkor még nem volt elég ügyes, hogy kihámozza magát, most már gond nélkül pörög-forog, mindig máshol és más pózban alszik, ha bekukkantunk hozzá.

Ja és dupla rácsvédő van végig, mert a szimpla rácsvédőn is kidugta a kezét, ami beakadt...

Egyszerűen sajtkukac, ébren is, állandóan mozgásban van...

Most 7 hóapos nekünk a nehezebb periódus a forgás volt anno, amikor csak hasról hátra fordult könnyen, de hátról hasra nehezebben (legalábbis álmában), na akkor kellett állandóan forgatni.

2012. júl. 18. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!