Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akiknél volt már vér az...

Akiknél volt már vér az anyatejes baba székletében, mekkora volt a mennyisége?

Figyelt kérdés
Körülbelül 5 alkalommal fordult elő a 3 hónapos babámnál eddig, hogy nagyon kevés, 1-2 pötty, vagy 1 hajszálnyi csík vér volt a pelusban... A védőnéni szerint tejallergia, de ha minden nap fogyasztok tejterméket, akkor miért csak ilyen ritkán fordul elő? Akiknél volt már ilyen, milyen gyakran és mennyi volt? És kiderült, hogy mi okozta? Köszönöm szépen előre is!
2012. júl. 18. 08:47
 1/1 anonim ***** válasza:
Nálunk volt. Minden kakiban volt egy csomó vérszál. Először is kapott probiotikumot utána pedig el lettem tiltva minden tejterméktől (teljesen, még olyan margarint sem ehettem amiben tejpor van...akkor jöttem rá, hogy a húsleves aroma is tejport tartalmaz). Ez végül segített. Ha ez sem segített volna akkor jött volna a speciális tápszer. A lányom 1 éves koráig nem ehetett semmilyen tejterméket. Viszont teljesen kinőtte (már ha tényleg ez volt) Most 5 éves és imádja a tejet naponta iszik és nincs tőle baja, így megérte az az 1 év küszködés.
2012. júl. 18. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!