Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit adtok 4,5 hónapos babátokn...

Mit adtok 4,5 hónapos babátoknak ha fáj a torka?

Figyelt kérdés
Kint élünk németben,és itt nem adott rá semmit a doki, és szegénykém nagyon szenved, aludni sem tud tőle!

2012. júl. 18. 10:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Itthon lehet kapni Nurofen szuszpenziót, ami 3 hónapos kortól adható. A betegtájékoztatóját megtalálod a neten, de nem tudom, hogy nálatok kapható-e ugyanez, vagy hasonló.
2012. júl. 18. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi!

Igen az van nekünk,mert hoztam otthonról,de nem merem adni,mert most még nincs láza,és félek,ha belázasodna,akkor nem vinné már le a lázát, vagy ettől nem kell aggódnom?

2012. júl. 18. 10:56
 3/3 anonim ***** válasza:

Én adtam láztalan állapotnál is a 22 hónapos lányomnak, valamilyen vírusfertőzést kapott el, és láza már nem volt, viszont nem kapott semmit, és alig tudott aludni. A betegtájékoztatón úgy olvastam, hogy enyhébb fájdalmakra is adható, úgyhogy adtam, hogy legalább kapjon valamit, ami segít neki. Akkor vettem Tantum Verde-t is, azt nem tudom, hogy mennyi idős kortól adható, fújni kell belőle a baba szájába, sokan ajánlják. Ennek is utána tudsz nézni neten!


Jobbulást nektek!


1. voltam

2012. júl. 18. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!