Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért küzdünk újra az alvással...

Miért küzdünk újra az alvással, ugye csak átmeneti?

Figyelt kérdés
Kisfiam szombaton lesz 8 hónapos. 4 hónapos koráig ringatni kellett, aztán gondolt egyet és egyedül aludt el. Azóta beteszem a kiságyba, és elaludt egyedül. Két hete azonban egyre gyakoribb, hogy az ölemben alszik csak el. Vagyis ott sem, kb hússzor eljátsszuk, hogy felveszem próbálom ringatni, de szinte le kell fognom. Ilyenkor visszateszem a kiságyba, de akkor elkezd sírni. Nemrég kezdett mászni, gondolom ez is közrejátszik, illetve gondolok a szeparációs szorongásra. Úgy se alszik el ha melléfekszem a nagyágyon, mert nem marad meg egy helyben, illetve amit még próbáltam, hogy lefekszem a kiságy mellé, de akkor is csak sírt. Ami érdekes, hogy este minden a régi és magától elalszik. Másnak is volt így, hogy nem aludt már el egyedül, de sehogy másképp nem jó neki. Meddig tartott ez az időszak?
2012. júl. 18. 10:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Az én lányom 14 hónapos és nálunk ez most jött újra elő pár hete. :S Én se tudom miért van, bár lehet hogy fogzás miatt.
2012. júl. 18. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
72%
2-6 hónapos koráig aludt, azóta ringatom, rázom, ahgyom sírni, mindent kipróbáltunk, semmi nem válik be, most 10 hónapos és horrorként élem meg az éjszakákat! Nem tudom miért van, nem tudom meddig, csak azt tudom, hogy egyke gyerek marad :(
2012. júl. 18. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
64%
Első vagyok és tökéletesen egyetértek az előttem szólóval. Én is rettegek az éjszakáktól, én biztos vagyok benne, hogy egyke marad. Talán van, aki ezt jobban bírja, én már hulla vagyok.
2012. júl. 20. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!