Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Téli (december eleji) babának...

Téli (december eleji) babának milyen ruhák kellenek és mibôl mennyi kell az 56-os és a 62-es méretbôl?

Figyelt kérdés
Elôre is köszönöm, aki segít.
2012. júl. 18. 11:43
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia, én január elejére vagyok kiírva, bár még nem álltunk neki vásárolni, de kelengyénk már megvan papíron :)

Íme egy válasz kérdésedre,

"rdemes egy-két darabot venni az 56-os méretű ruhákból is, nehogy a kórházból hazatérve derüljön ki, hogy minden ruha kétszer akkora, mint a baba. A többi lehet már 62-es méret is, hiszen ilyenkor még elképesztő sebességgel növekednek csemetéink. A legtöbb gyerek egy-két hónap alatt teljesen kinövi az 56-os méretet. Ha előre tudható, hogy a baba pici lesz, természetesen a kisebb méretekből vásároljunk többet, de azért ilyenkor sem árt bekészíteni egy-két 62-es darabot."

Boldog babavárást, és izgalmas vásárlást :)

2012. júl. 18. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Bocsi, lemaradt, ha érdekel, itt megvan külön téli babákra szabva, nem minden hasznos dolog, de azért szemezgess:

[link]

2012. júl. 18. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem februári a babám. Tuti hogy kell egy jó meleg overáll, egy meleg pléd a babakocsiba, meleg sapka, alá egy vékony pamut sapka, kis kesztyű és meleg cipő szerűség (ez általában együtt van az overállal. Kell kispulcs, de szerintem az nem kell hogy nagyon vastag legyen, hosszú ujjú body, hosszú ujjú rugdalózó, éjszakára meleg pizsama vagy hálózsák és egy takaró. Még esetleg harisnyanadrágot is vehetsz, ha nagyon hideg van. Az én babám nem volt kicsi (3650g, és 54cm), de kb 2 hónapig csak 56-os ruhát hordott, utána kezdtük el a 62-est.
2012. júl. 18. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Februári a lányom.

Amit vettem, és használtuk:)

Bundazsák, olyan mint az overál, csak lent egybe vannak a lábai.

Az overálban nem fértek be a lábai, olyan picik voltak, és mindig felhúzta tartartotta, így az overál lábai üresen lógtak! Ilyet vegyél:


[link]


Hosszú ujjú body, ujjatlan plüss rugdalózóval.

Rövidújjú body, hosszú ujjú plüss rugival.

Minimum 10 garnitúra ruhája legyen, mert télen lassan szárad ha kimosod, és bizony az első időkben van hogy naponta 3-4 alkalommal kell átöltöztetni a babát, mert kifolyik a kaka, vagy bukik a baba, és lehánnya magát.

Kell 2 kardigán.

Rugikból az a jó, aminek van talpa, nem kell külön zokni, ami leesik róla.

1-2 nadrág, ha nagyon hideg van akkor a rugira azt is rá lehet adni.

Meleg pléd, vastag sapka.

Kesztyű, ha nincs az overálhoz.

A nadrág felső kombinációt nem szerettem, mert mindig felcsúszott a nadrág szára, kivolt a lábszára, a felső is felcsúszott, kivolt a dereka, mindig igazgatni kellett.

56 méretet hordott 2 hónapig, pedig 58 centivel született, de a 62- és ruhában elveszett a baba, olyan esetlenül állt rajta.

2012. júl. 18. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat, hasznosak voltak!! :)


Boldog babavárást, jó babázást!

2012. júl. 18. 18:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!