Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szorulásos, bogyozós a 6...

Szorulásos, bogyozós a 6 hónapos kisfiam! Aki hasonló cipőben járt. Mi hozott eredményt?

Figyelt kérdés
2012. júl. 18. 15:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Mit eszik, hogy szorulása van? adj neki valami mást, hígabbat vagy ne túl tömény ételt.
2012. júl. 18. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
5x eszik,ebből 3 tápszer,egy gyümölcs (barack,szilva,sárgadinnye,nektarin) és egyszer főzeléket (krumpli,sárgarépa,cukkini,csirkemell) ...
2012. júl. 18. 15:54
 3/7 anonim ***** válasza:
szerintem cseréljetek tápszert,
2012. júl. 18. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
kb ez a 6. tápszer amit próbálunk...Milupa natúr 1 a tápszer jelenleg...
2012. júl. 18. 17:26
 5/7 anonim ***** válasza:
nekünk is ekkor kezdődött, azt hittem soha nem fog normális állagút kakilni. Mindent kipróbáltam, hígító ételek, glicerines kúp,tornáztattam, sokat feküdt hason....stb. Aztán már én magamtól kezdtem neki adni egy DUPHALAC nevű löttyöt 5 ml-t vagy a laevolac is hasonló,LAKTULÓZ a hatóanyaga. Mindenki azt mondta, hogy mi lesz ezzel a gyerekkel, sosem tanul meg kakilni egyedül!!!! És egyik napról a másikra EGYEDÜL kakil és a felét sem ittuk meg a lötynek és el is hagyhatjuk, ennek már egy hónapja, 9,5 hós, tehát durván 1,5 hónapig adtam neki. Az elején minden nap, aztán,csak,ha 2-3 napig nem kakil és majd elhagytuk. Fogod látni. Remélem tudtam segíteni,mert én nagyon-de nagyon sokat kínlódtam! Jó egészséget! Gy
2012. júl. 18. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
laevolacot adtam neki eddig minden reggel...de nem használt...kb egy hete hagytam abba neki ezt, és ugyanolyat kakil...tehát feleslegesen nem adom neki....:-|
2012. júl. 20. 09:50
 7/7 anonim ***** válasza:
nem feleslegesen adod, ezek normalizálják és rendszerezik a széklet ürítést. én nem 1, hanem majd nem 4 hétig adtam neki, de most már el van felejtve a szorulás.... :)
2012. júl. 27. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!