Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Híg tojássárgáját mikor lehet...

Híg tojássárgáját mikor lehet adni? Tükörtojás és főtt tojásként!

Figyelt kérdés

2012. júl. 18. 16:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Én 2 évesen mertem neki adni, de nem is ízlett neki, viszont ha piskótát sütöttem, a cukorral felvert tojás fehérje sárgájábólmindig nyalakodott!
2012. júl. 18. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hígan nem mernék neki adni, a fertőzőn sok olyan kisgyerekekkel találkoztam, akik így kaptak szalmonella fertőzést. A nem jól átsütött hús, hal és tojás nagyon veszélyes.
2012. júl. 18. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
40%
az ugye nyers tojás, akkor lehet adni amikor nyers húst is, iskolás korban majd
2012. júl. 18. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Jesszus nem nyersen akarja adni, hanem hígan!!!!
2012. júl. 18. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem most múlt 1 éves, eddig is kapott piskótát, tojás levest semmi kiütés volt! Én a napokban akarom megkóstoltatni vele a tükörtojást :) ha nincs kiütés akkor én azt is felveszem a menübe... mindennel így csináltuk!
2012. júl. 18. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
az a gond, hogy a "híg tojástól" nem kiütéses lehet hanem szalmonellás ami nagyon veszélyes egy kisgyerekre...
2012. júl. 18. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
69%os vok. Ez viszont igaz utolsó.......
2012. júl. 18. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!