Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » K vitamint meddig kell adni a...

K vitamint meddig kell adni a babának?

Figyelt kérdés
2 hetes korától szedi minden héten 1x. Meddig szükséges?

2012. júl. 18. 16:58
 1/10 anonim ***** válasza:
Hetente szedi? Ezt az adagot orvos állapította meg? Nálunk havonta kell adni, addig amíg csak szopik. Amikor már eszik mást is, nem kell.
2012. júl. 18. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Koraszülött? Akkor agyvérzés ellen emelt adagban kapják a babák.

"Normál" babáknál havonta 1x kell, ami fontos mert zsírban oldódó ,túladagolható,és az rosszabb mint a hiány.

Addig kell adni amíg rendszeresen el nem kezd enni főzelékeket , az az túlnyomó részt már nem szopik.

2012. júl. 18. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Hetente???? Havonta kell...
2012. júl. 18. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Havonta kell!

De lenne ezzel kérdésem!Hány hónapos korig kell adni?

Lányomnál 3 hós koráig kellett és a fiamnál is ezt alkalmaztam.Viszont most mindenhol azt olvasom hogy 6 hós korig kell adni!Most akkor mi a jó?Remélem ettől nem lesz baja a mos 10 hós fiamnak!

2012. júl. 18. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
37+5-re született, nem mondták, hogy havi 1-et kell. Az elsőt mikor felírták, azt mondták heti 1-et, következőt mikor felírta, akkor nem mondott semmit. Most akkor mi van? Nem akarok bajt neki..:-(
2012. júl. 18. 18:39
 6/10 anonim ***** válasza:
Első vagyok. A véralvadásba bezavar a K vitamin túladagolása, én egyeztetnék a helyedben a háziorvossal, mert szerintem sokat kap a babád.
2012. júl. 18. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Most mennyi idős? Álj le a heti adagolással az bizti. Adni pedig addig amíg főleg anyatejes,tápszer mellé nem is kell.
2012. júl. 18. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Anyatejes, és most csütörtökön lesz 9 hetes.
2012. júl. 19. 08:23
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha anyatejes havonta ,tápszeres babának nem kell
2012. júl. 19. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Űöszi, utánakérdeztem védőnőnél. Még jó h eszembe jutott, meg utánakérdeztem, mert a hülye orvos nem mondta volna..

Amúgy nagyon néha kap tápszert, eddig 3x fordult elő 8 hét alatt.

2012. júl. 19. 10:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!