Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » XVII. kerületben melyik...

XVII. kerületben melyik gyermekorvost ajánljátok?

Figyelt kérdés

Nem ismerem egyiket sem, én annak idején Ferenczy doktornőhöz jártam, de ő ugye már nem rendel... A védőnőm csak azt a 3-at ismeri, akik ott rendelnek, ahol ő is van. (Ferihegyi úti rendelő, a rendőrségnél.) Mondott róluk pár szót, de nekem az kevés volt. Annyi kikötésem van így fejben, hogy ne a homeopátiás módszereket alkalmazza elsősorban, hanem a "hagyományosokat".

Megköszönném ha segítenétek, nincs ismerősöm, akitől kérdezni tudnék.


24 hkm


2012. júl. 19. 13:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia. Nem tudom a kerület melyik részéről írsz, de fönt ligeten volt az én gyermekorvosom, a teniszpálya és a park utáni utca, az utcanév nem rémlik. Dr. Kovács Mária. Nálunk a családból mindenki hozzá járt.
2012. júl. 19. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia, mi Rákoscsabán lakunk, a Péceli úti rendelőbe járunk dr Horváth Ibolyához. Idősebb doktornéni, szerencsére csak kétszer kellett eddig betegség miatt mennünk hozzá, rendes és alapos orvosnak ismertem meg, és nagyon kedves a gyerekekhez.


2 éves kislány anyukája

2012. júl. 19. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia,mi oda járunk immár 8 éve lassan.Dr.Galambos Éva a gyerekek orvosa.Megvagyok vele elegedve,alapos,kedves,szimpatikus, a gyereimmel barátságos! Ha olyan betegek akkor ha belefér meg aznap kijön! megvan a mobil száma,itt ha gond van és tudja mindig felveszi,kivéve szabi alatt,de azt mondja mindig h mikor nincs! Feleslegesen nem tömi a gyereket gyógyszerrel,viszont ha,kell akkor ad,itt az antibiotikumra gondolok!Nem tudom mi erdekel meg,ennyi jutott eszembe hirtelen.Voltam már ott helyettesitesen és azok a dr.nők is kedvesek voltak,válaszoltak a kerdeseimre!Hagyományos orvoslassal dolgozik!Itt úgy volt,h amikor terhes voltam ide jártam vedonohoz és az adott vedonohoz tartozik egy orvos,tehát ugymond nem volt választasi lehetőség,de úgy tudom h lehet orvost valasztani már a kicsiknek is.
2012. júl. 19. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen Nektek a válaszokat, várok még 1-2 "tippet", hátha esetleg írna még valaki. Mondjuk rá is érek még a kereséssel, de jobb most elkezdeni a keresést, mint szülés előtt 3 héttel. :)
2012. júl. 21. 05:24
 5/6 Dettie. válasza:
Szija! Én 14 éves koromtól Dr. Várhelyi Évához jártam :) Most már 19 éves vagyok, de a kisfiamat is hozzá vittem! :) Nagyon kedves , aranyos, segítőkész, és jó doktornéni :) Csak ajánlani tudom ! :)
2012. júl. 23. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem 3 gyerekem van, Jakubcsik Erzsébet a gyermekorvosunk. Rendkívül korrekt, nem kell nála soha sokat várni, ha sokan vannak, akkor is pörög a rendelése. Van lehetőség időpontkérésre is. Ha szükséges kijön, nem vár érte semmit. Nem homeopátia párti, de nem is gyógyszer párti, legvégső esetben ír csak fel antibiotikumot, erős gyógyszereket. Én nem cserélném le.
2012. júl. 23. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!