Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet Espiro Vector (Lite)...

Lehet Espiro Vector (Lite) babakocsit használni kistestvér esetében?

Figyelt kérdés

1 éves és 7 hónapos lesz a ksifiúnk amikor a húga meg fog születni. Talált valaki megfelelô testvérülôkét/fellépôt egy Espiro Vector (Lite) babakocsihoz?

Mi kipróbaltuk a Litaf-ot, de nem megfelelô.

A képek alapjan a BuggyPod sem.

Köszi szépen,



2012. júl. 19. 13:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Hú, ez engem is érdekelne. Nekünk air van, és másfél éves lesz a kislányom mikor megszületik a tesó.
2012. júl. 25. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

nekem 21hónapos volt a nagy mikor jött a tesó. mi már addigra elhagytuk a nagynál a babakocsit.már kb 1 hónappal a tesó születése előtt csak kézenfogva sétáltunk a kisfiammal.mikor megszületett a kicsi, ő feküdt a babakocsiban ujra mzesben(nekünk is az emlitett árka van) a tesófellépőt sokan nem ajánlották nekem,mert kb fél percet marad rajta a gyerek, 2év körüli, izgága s mindig leugrik mert lát vmi izigt:)

mikor egyszer sos sietni kellett vhová,akkor a nagyot egy esernyőkocsiba ültettem, a kicsit magamra kötöttem kendőbe. de ez 1x volt. azóta a kicsi 5hós, a nagy 26,de azóta sem ült babakocsiban:)

2012. júl. 25. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
ha akarna járni többet a nagy, akkor én se a fellépőn gondolkodnék. de azt hiszem az lesz, hogy kendőzőm a kicsit, amíg a nagy magától akar majd kiszállni a kocsiból, egyelőre jól érzi magát ott.
2012. júl. 26. 21:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!