Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milumil Sinemil adható egy az...

Milumil Sinemil adható egy az egyben tápszer helyett 5 hónaposomnak?

Figyelt kérdés

Most voltunk a dokinál, mert az 5 hónaposom szó szerint utálja a Pregomin tápszert.Többnyire csak kortyol belőle.A maradék a lefolyóban landol.

Az orvos azt mondta, hogy ír fel Milumil Sinemilt és Sinlacot.Jól értettem, hogy ezeket adhatom a tápszer helyett?Azt mondta figyeljem meg, hogy ezt vagy a Sinlacot szereti-e jobban.A következő találkozáson meg kell mondanom, hogy mennyi fogy Milumilből, Sinlacból, Pregominból, hogy úgy tudja felírni.Az első kettőt szokás tápszer helyett adni?

Pl. a babámnál kiváltottuk a tízórait, most vagyunk rajta az ebéden.Akkor a Milumilt adhatom mondjuk uzsira?Vagy hogy a manóban?Csak sürítésre szokás a doboza szerint.



2012. júl. 20. 22:45
 1/9 anonim ***** válasza:
(OFF: Neocate-et nem próbáltatok? Azt általában nagyon szeretik a babák. :))
2012. júl. 20. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem.Az mi a szösz?Utánanézek.
2012. júl. 20. 22:54
 3/9 anonim ***** válasza:
Aminosav alapú tápszer, Nutricia. Ez a legjobb ízű szerintem a tejérzékeny babáknak való tápszerek közül. /Mi is ebben a cipőben járunk, de az én lányom még csak 2,5 hónapos, így a tejpép még nem téma. :)/
2012. júl. 20. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Megnéztem.Lehet, hogy azt azért nem írta fel, mert az tejfehérjére van, a lányomnak pedig csökkentett laktóz kell?
2012. júl. 20. 22:57
 5/9 A kérdező kommentje:
Gasztrora sajna csak október végére van időpontunk.Az nagyon messze van.Ott meg tudnám kérdezni, hogy jó lenne-e nekünk.Addig viszon nem tudom mi lesz, ha így folytatjuk.
2012. júl. 20. 22:59
 6/9 anonim ***** válasza:
Hmmm, értem, akkor sajnos nem tudtam segíteni, nem tudom, hogy a ti problémátokra is jó-e... Kitartás azért, átérzem a helyzeted, én már most tartok a hozzátáplálástól. :))
2012. júl. 20. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem adható tápszer helyett.
2012. júl. 21. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi mindkettőtöknek!
2012. júl. 21. 15:05
 9/9 Anikó1985 ***** válasza:
Szia! Mi 4,5 hónaposak vagyunk és egy étkezés vagy kettő kiváltására írta fel a dokinéni, mert keveset hízik. Nekem azt mondták,hogy gyümölccsel lehet összekeverni, de első nap csak magában kapta és ízlett neki. Én egyébként őszibarackkal keverem.
2012. júl. 21. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!