Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Utazáskor is vittétek magatokk...

Utazáskor is vittétek magatokkal a légzésfigyelőt? Jól érzékel utazóágyban is?

Figyelt kérdés
Egy szobában fogunk aludni, és viszem a bébiőrt a napközbeni alváshoz, de most kezdek elbizonytalanodni, hogy mégis talán el kéne vinnem a légzésfigyelőt is. 10 hónapos a fiam, de a para bennem van még.

2012. júl. 21. 01:34
 1/8 anonim válasza:
Igen a lányaim vitték az unokáknak, amíg picik voltak a babák, működött utazóágyban is, de talán egy 10 hónapos babánál ez már nem szükséges, főleg, ha egy szobában alusztok. Persze ha téged ez megnyugtat, vidd el, ezen ne múljon!
2012. júl. 21. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Jól érzékel igen! Bár szerintem is 10 hósan már felesleges vigyed, pláne, ha 1 szobába vagytok! De mint írta az előttem lévő! Ha megnyugtat... :)
2012. júl. 21. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én vinném ,nem foglal sok helyet . Nem szeretnék a nyaralás alatt görcsös lenni ,hogy áh mégis kellet volna.Ez nem olyan mint egy ruhadarab ,sebaj otthon maradt...
2012. júl. 21. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én nem fogom vinni, fiam már 6 hónapos.
2012. júl. 21. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én vittem, jól működött az utazóágyban is.

Nekem is járt a pihenés, miért paráztam volna végig az éjszakákat feleslegesen?!

2012. júl. 21. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Pont a délutáni miatt kéne, akkor nem leszek mellette. Köszönöm mindenkinek!
2012. júl. 21. 10:00
 7/8 anonim ***** válasza:
Mi is sokat utazunk, mindíg visszük magunkal.9 hónapos a pici. Igazán nem foglal sok helyet, és engem megnyugtat. Nagyszerüen működik az utazóágyban is.
2012. júl. 21. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! Végül is nem vittem.
2012. júl. 31. 12:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!