Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2.5hónapos a babám és két...

2.5hónapos a babám és két hete szédülök. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
Olyan érzésem van sokszor, mintha nagyon álmos lennék és olyan vagyok mint egy holdkóros.Szoptatok kb.3-4óránként, éjjel egyszer. Gondoltam, hogy vérnyomás vagy fáradtság, esetleg vércukor miatt.De eszek rendesen, éjjel kb.6órát alszom,nappal nem tudok, de nem nagyon járkálunk sehova.Terhesség kizárva.Vizesedik a lábam mint terhesség alatt. Most nem tudom, hogy ez folyamatosan tart szülés óta vagy újból lett, de ilyen durva csak akkor volt. Estére marjdnem 1cm-t be lehet nyomni a singcsontomnál.Mitől lehet?
2012. júl. 21. 05:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Menj dokihoz.
2012. júl. 21. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Orvos
2012. júl. 21. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Vashiány?
2012. júl. 21. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
orvos!
2012. júl. 21. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én is voltam így, én elkezdtem vitamint szedni, és nagyon odafigyeltem a táplálkozásra, és helyrejöttem, bár én nem vizesedtem. Ja és igyál nagyon sokat. De azért menj orvoshoz.
2012. júl. 21. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
A vérképed rendben volt szülés után? Én vérszegénységre gondolok, de a vizesedést nem értem. Én borzasztó vérszegény voltam ( vért akartak adni, csak visszautasítottam), és én is szédültem és állandóan hulla voltam. Kérj egy beutalót vérvételre, mérd meg a vérnyomásod. De lehet, hogy szimplán ki vagy merülve.
2012. júl. 21. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Én írtam először a vashiányt, jobban mondva kérdőjellel. Csak én sem értem a vizesedést.

Utolsó! Ha meg szabad kérdeznem, miért utasítottad vissza a vért? Mert szerintem sokan vagyunk, akik nem szívesen kapnának. Mivel indokoltad, hogy fogadták?

2012. júl. 22. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Ma pl. kevésbé voltam vizes, de kevesebb folyadékot is ittam. A vitaminhiány is lehet az oka, mivel most csak C vitamint és magnéziumot szedek. A hétvégén sikerült majdnem 9órát aludnom és ma nem szédültem, ezek szerint ez valószínű, hogy a fáradtságtól van.A 2.5, lassan 3hónap alatt már el kellett volna tűnnie a terhességi vizesedésemnek, így valószínű, hogy ezt más okozza. Eddig nem volt semmi egészségügyi problémám, 27éves vagyok.Viszont a súlyom így szülés után sem változott, tehát rajtam maradt.Lehetséges, hogy a nagyobb súlyt nem bírja hosszabb távon a szívem?

2012. júl. 22. 22:22
 9/11 A kérdező kommentje:
Szülés után-óta nem csináltak vérvételt, így nem tudom, hogy lehetek-e vérszegény, de most elmegyek és csináltatok egyet.
2012. júl. 22. 22:23
 10/11 anonim ***** válasza:
6. vagyok. Nem kellett különösebben indokolnom, hogy miért utasítom vissza, csak alá kellett írnom erről egy papírt. Igazából a dokim is (bár nem befolyásolt), de utalt rá, hogy ha nem vagyok túl rosszul, akkor csak szedjem a vasat. Bár ellenőrzik a vérkészítményeket, de ki tudja... Úgyhogy szedtem a vasat brutális mennyiségben, az első időszak nagyon nehéz volt, mert van egy lassan 3 évesem is, és egyedül voltam /vagyok velük egész nap. Nekem 68 (!) volt amúgy a hemoglobinom, és asszem 80 alatt már "jár" a vértranszfúzió. Azóta helyrejöttem, 7 hónapos a fiam, már nem szedem, jó volt a vérképem.
2012. júl. 23. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!