Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Óvári kórházba a kisbabák...

Óvári kórházba a kisbabák szülés után, egész nap egy szobába vannak anyukájukkal? Vagy elviszik öket?

Figyelt kérdés
2012. júl. 21. 12:05
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Lehet kérni babás szobát ami.két ágyas.Ha van szabad mehetsz oda és veled lehet egész nap.De hanem kéred akkor 3óránként viszik a Piciket.6,9,12,15,18,21órakor.Olyan 1órát vannak kint veled kb.Ha bármire kíváncsi vagy még írj nyugodtan.Szívesen segítek!:-)

2012. júl. 21. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én arra lennék kíváncsi 21 és reggel 6 között mi van a "leadott" babákkal??? Egy egy éjszaka ha indokolt megértem de a babával szemben nem fer.
2012. júl. 21. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Kedves 2.válaszoló!

Az első éjjel nem,de a második éjjeltől nekem kihozták éjfélkor is még meg hajnal 3kor is szopizni.Persze én kértem hogy hozzák.Első éjjel nem,mert 2,5! Napi vajúdás után sajnos császáros voltam.Délután 15:50kor született meg de este 9kor hozták ki hozzám.Szoptatni akkor nemtudtam,sőt megmozdulni sem.Amikor elvitték elaludtam és akár bombát is robbanthattak volna mellettem reggel fél5ig fel sem keltem.3napi nemalvás megtette a hatását.:-(

Aztán utána ment a szopizás is szépen:-)

2012. júl. 22. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!