Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem akar enni 8 hónapos...

Miért nem akar enni 8 hónapos babám?

Figyelt kérdés
a tápszert eltolja magától ,a főzelék gyümölcs sem kell neki. Másnál is volt ilyen? mit csináljak?
2012. júl. 22. 08:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem sem eszik a babám, melege volt, aztán beteg volt, fogzás, vagy egyszerüen unja amit kap. Én etettem állandoan, kukival ha mást nem evett meg, mert azt elfogadta, csak egyen valamit. A legfontosabb, hogy igyon, adj neki sok folyadékot, ha nem fogadja el a szilárd táplálékot, aztán ha aggodsz védőnő és doki.
2012. júl. 22. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az én kicsim is nehezen fogadja el az ételt, most 10,5 hónapos.Én próbálom evés közben elterelni a figyelmét valamivel, pl játék, valamilyen konyhai eszköz, amit még nem látott és ami épp az eszembe jut. De néha egyszerűen csak nem éhes :))
2012. júl. 22. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!