Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mitol lehet ez, segitenetek?...

Mitol lehet ez, segitenetek? Bovebben lent

Figyelt kérdés

4 honapos a kisfiam, es 3 hete kezdodott hogy egyre korabban kel reggel. Eddig 7 korul kelt, utana 6,5 es mostmar hajnali 4kor kel, nem ehes, mert hiaba kinalom. Visszaaludni nem alszik. Cumit sajna hiaba probalom, nem cumizik, nem fogadja el. Mar mindent probaltam.

Vedono tanacsara erosebb tapszerre valtottunk, mert az eddigibol volt hogy 240-260ml-t megevett, es akkor sem aludt el. De hiaba adom neki az erosebb tapit, ugyanugy nem alszik. Este 9kor eszik es utana alvas. Eddig szepen aludt reggelig.

Mit tehetnek meg? Fogzas lehet a hatterben??? (voros es duzzadt az inye, meg napkozben mindent rag, nyalzik) de ez kihathat akar az alvasra is???

Aki hasonlokepp jart mit csinalt?


2012. júl. 22. 09:23
 1/4 anonim ***** válasza:

Félig OFF:

Nálunk ugyan ez van,csak az én kisfiam 5 hónapos és anyatejes.Én nem tudom mi van,de már kezdenek lemerülni az elemeim. :( Én próbáltam este lerakni később aludni,de tök mindegy neki. 5-5.15 magasságában pattan ki a szeme és vigyorog.Ez kb. 3-4 hete van nálunk és tolódik egyre korábbra.Előtte simán aludt 8-ig,volt hogy 8.30-ig.

Nálunk a nyálfolyás,"mindent megrágok és számba veszek" 3 hónapos kora óta van de fogacska még sehol.

Miután felkel,felkelt természetesen mindenkit,örömködik,nyűglődik,stb...aztán 8-kor meg már alig lát,olyan álmos és el kell altatni.

Tuti nem az éhség miatt kel fel nálunk,mert mi még kelünk éjszaka szopizni (úgy 2-3 alkalommal minimum).

Szóval engem is érdekelne valami megoldás. :(

2012. júl. 22. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszod.

Fogakra azert is gondoltam mert ahogy felkel 4kor azonnal a szajaban a keze, a kistakarojat is nyomja a szajaba. Na de fogacska meg nekunk sincs sehol sem, csak gondolom ez egy ilyen idoszak.

Egyebkent en is probaltam hogy kesobb teszem le aludni, ugyanugy minden reggel eddig pontosan 5:40kor kelt, de ma reggel mar 4kor. :( En is kezdek kimerulni, ezert is gondoltam hogy valaki valami jo tippet irhatna.

2012. júl. 22. 09:39
 3/4 anonim ***** válasza:
Próbáltad már a dnetinox gélt? Nekünk nagyon bevált. ( Lidokainos gél fogzási fájdalomra)
2012. júl. 22. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Szia. Koszonom a valaszod. Igen probaltam mar, de nekunk nem nagyon jott be. De a tippet megfogadtam es bedorzsoltem az inyet, es nehezen, de azert elaludt.

Ugy nez ki a fogacska lesz, na de hajnali 4-es keleskor is dorzsoljem be neki, hatha majd visszalszik?

2012. júl. 22. 15:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!