Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hósnak vegyek pihenőszéket?

3 hósnak vegyek pihenőszéket?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

3 hónapos a babám és amikor fennt nem nagyon van el ,lerakom a játszószőnyegre,ott 5 perc után kiabál. Viszont a hordozót nagyon szereti(nem hagyom benne sokat) ,ott szokott nézelődni.Ezért gondoltam,hogy veszek egypihenőszéket. Szerintetek? Nem késő már egy ekkora babának? Köszönöm



2012. júl. 22. 11:04
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Kipróbálhatod, dönthető legyen....hasznalhatod amikor eteted és még nem tudod etetőszékben.
2012. júl. 22. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Az én kisfiam 5 hónapos múlt és még mindig használjuk neki.Szerintem érdemes kipróbálnotok,főleg ha a hordozót szereti.Az én gyerkőcöm imádja.Még nektek 4 hónapig tuti jó szolgálatot tenne,de lehet tovább is.
2012. júl. 22. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem késő, használtan nézz egyet valamelyik aukciós oldalon. Nekünk nem volt pihenőszékünk, de pl az én kislányom 8 hónaposan kezdett ülni, ha ti is így lesztek, akkor addig még ki is tudjátok használni jól!
2012. júl. 22. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! És szerintetek kell rezgő+zene funkció? Vagy teljesen jó egy sima is? Most kinéztem egyet hintáztatható,dönthető háttámla,cippolino márkájú,alig használt.4000 ezerért. szerintetek megéri?
2012. júl. 22. 13:21
 5/6 A kérdező kommentje:
Cipollino és 4 ezerért,bocsi a hibáért,csak gyorsan írtam. :)
2012. júl. 22. 13:28
 6/6 anonim ***** válasza:

Az én kisfiam, ha elkezd nyűgösködni bekapcsolom a zenét és még elvan benne egy ideig. Nekünk bevált a rezgős-zenélős.

[link]

2012. júl. 22. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!