Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idős korától kel fel a...

Mennyi idős korától kel fel a babád önállóan egy elesést követően?

Figyelt kérdés

Mostanában olvastam a kis könyvben a 2 éves státusznál, hogy ekkor érnek meg a babák arra, hogy elesés után maguktól felállnak. Nem túlzás ez?

A 15 hónapos nem áll fel??


2012. júl. 22. 14:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Az enyémek cirka egy évesen jártak, és az első esést követően feltápászkodtak.
2012. júl. 22. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Pippike ***** válasza:
Az enyém 13 hónapos, de még menni sem megy, nem hogy felállna esés után! Szóval gyereke válogatja, az enyémnél kori lenne ha 15 hónaposan felállna majd esés után.
2012. júl. 22. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

mióta stabilan tudott már állni, olyan 9 hónapos korától.

mikor már járt, 1 éves korában, akkor elesés után felállt és jött hozzám vígasztalásért.

amúgy a mi státuszvizsgálatunkon nem volt ilyen kérdés

2012. júl. 22. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
10 hónapos korától jár önállóan. kb 1 éves korától feláll, ha elesik. Most lesz 17 hós és csak úgy felpattan, ha netán elesik.
2012. júl. 22. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ez gyerek és nevelés kérdése is. Én kezdetektől fogva mondtam neki, hogy nincs semmi baja, álljon fel nyugodtan. 1 évesen már felállt magától. Van egy unoka nővére, 8 éves, de annyira elkényeztették, hogy a mai napig van hogy oda kell menni felvenni.
2012. júl. 22. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

AZ én lányom 15 hónaposan kezdett el járni,és onnantól kezdve esés után magától fel is állt.

Mondjuk soha nem voltam a nagy jajjgatások híve:)mindig mondtam neki,hogy semmi baj állj fel szépen és ezt meg is szokta.

Csak akkor sír ha tényleg nagyot esik,de akkor is feláll magától.

2012. júl. 22. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!