Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A fiamnak estére nem elég...

A fiamnak estére nem elég tápláló az anyatej, ezért muszáj kiegészítenem valamivel. A doki a tápszert, a védőnő a tejpépet ajánlja. Kinek milyen tapasztalata van? Melyik jobb?

Figyelt kérdés
2009. júl. 15. 10:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nálam hasonló a helyzet, nem elég a tejem. Én tápszert adok neki (Milupa Milumil HA start), annak idején a kórházban ezt ajánlották. Tejpépet nem igazán ismerem.
2009. júl. 15. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
sinlac-ot próbáld meg
2009. júl. 15. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Szia! Nálunk is a helyzet. Én Beba HA START Aktiv-ot adok neki, mert nálunk a Milup-át nem itta meg sajnos.
2009. júl. 15. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Szia!


Nálunk se elég , én is BEBA-t adok neki. Szerintem ez megbízhatóbb , minta tejpép (bár őszintén megmondom, ezt nem is nagyon ismerem)

Lehet hogy a te babád már nagyobb? (Mi 7hetesek vagyunk)

2009. júl. 15. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
A sinlacnál én csak a tejpépet ismerem, de az olyan sűrű, hogy kanalazni kell, ezért gondoltam, hogy talán egyszerűbb a tápszer. Vagy van a sinlacnak tápszere is? Köszi.
2009. júl. 15. 10:54
 6/13 A kérdező kommentje:
Bocsi, nem írtam, 4 hónapos most a fiam. :)
2009. júl. 15. 10:55
 7/13 anonim ***** válasza:
Szerintem is inkább tápszert adjál. Kanalazni később ráér még mást is, a napi kb 500ml tejalapú étkezésnek meg kéne lennie. Igaz, hogy a tejpép is annak számít, én mégis jobban támogatom a tápszert. Ha elfogy menet közben a tejci, akkor erre kell támaszkodni, nem etetheted tejpéppel egész nap. Persze ez az én véleményem, az én gyerekemnél. Időnként adok neki én is tejpépet, de este nem tud tőle aludni, annyira laktató számára. Ha azt szeretném, hogy délután kicsit hosszabban bírja, akkor szoktam neki adni.
2009. júl. 15. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Szerintem inkább tápszer, több a tápanyag és vitamintartalma, a tejpép csak laktat lényegében, neki még azért kell az esti tejcsi értékű pótlás.

Nem tartom ugyan a tejpépet hasznosnak, de ha adnám, akkor tenném ha vacsira már eszik főzeléket és nem tudok lefekvés előtt szoptatni.

2009. júl. 15. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Elnézést, ha kicsit értetlenkedek, de első babám és nem tudom mit tegyek. Jelenleg ott tartunk, hogy egész nap anyatejet eszik és csak estére adnék neki tejpépet/tápszert. A védőnőm mondta, hogy most kell elkezdeni a hozzátáplálást is, de persze nem egyszerre. Ha most estére adok neki tápszert/pépet, egy hét múlva délután adjak neki egy kis almát, majd este újra a tejpép/tápszert?
2009. júl. 15. 11:20
 10/13 anonim ***** válasza:
Az anyatejnél nincs táplálóbb,esetleg csak nem elég neki amit este tud szopizni? Nem próbáltad hogy egy délutáni szopit helyettesítesz tápszerrel vagy tejpéppel,és este szopizik rendesen? Addigra összejön annyi. Sokszor kel éjjel hogy azt mondták nem elég tápláló a tejed? Amúgy a sinlacot lehet hígabbra csinálni,és nagyobb lyuku cumin adni,így nem kell kanalazni.Valaki a tápszert süríti vele.
2009. júl. 15. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!