Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Maglódon van bölcsőde? Ha...

Maglódon van bölcsőde? Ha nincs, akkor hova vihetik bölcsibe az itt lakók a babájukat?

Figyelt kérdés
2012. júl. 22. 15:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Nincs, és úgy néz ki, hogy egyenlőre nem is lesz. Gyömrőre nem veszik fel, mert kell oda bejelentett lakcím. Ismerősöm Rákoskeresztúron is próbálkozott, de hiába. Én úgy tudom, hogy a szülő munkahelye szerint illetékes bölcsikben van esély a felvételre.
2012. júl. 22. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi, és azt nem tudod véletlenül, hogy van-e családi napközi? Ha van, akkor hol és mi a neve?
2012. júl. 22. 20:47
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem tudok róla, hogy van csana Maglódon :(
2012. júl. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
En a XVII. ker-ben lakom es itt van csaladi napkozi, az en lanyom is olyanba jar es van bolcsis tarsa aki aszem maglodi vagy gyomroi. Ha anyagilag tudsz ilyet fizetni, akkor irj privit es adok egy elerhetoseget. En csak ajanlani tudom, ahova mi jarunk.
2012. júl. 22. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó,


Küldtem privit, megírnád a családi napközi elérhetőségét?


Köszi!

2012. júl. 25. 08:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!