Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 évesen jók ezek az adatok?...

1 évesen jók ezek az adatok? Orvos, védőnő nem mondott semmi negatívat.

Figyelt kérdés
Magassága 75 cm, súlya 8250 gramm (amit keveslek) velem ellentétben más meg van elégedve vele :D :D
2012. júl. 22. 23:51
 1/10 anonim ***** válasza:
65%
Nem olyan kevés, mivel nem egy magas gyerek így ez teljesen elmegy. Fiam 82cm és 10,5 kiló volt.
2012. júl. 23. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem rendben van, ne aggódj. Nézz rá: jól fejlett, mozgékony? Értelmi szintje rendben? Hozza azokat, amik a kiskönyvében le vannak írva szempontnak? Egy évesen ezek sokkal fontosabbak, mint hogy fél kilóval több-e, vagy kevesebb. Nem lesz bajnok súlyban, de nem is ez a cél, gondolom. :) ha gond lenne, a doki szólna, hidd el!
2012. júl. 23. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nem a magasság és a súly a lényeg. :)

Az én lányom egy évesen 80 centi 10,1 kiló volt, a barátnőm lánya 78 centi, 8,8 kiló. És egyformán okos, mozgékony, értelmes gyerekek. :)

Szóval ha a kiskönyvben felsorolt dolgokat tudja, mellette érdeklődő, jó kedvű, kiegyensúlyozott, akkor nincs gond. :)

2012. júl. 23. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Az enyém 1 évesen 7800 gr és 68 cm volt. Nem volt vékony, mert kicsi is volt, de nem volt és most sincs semmi baja. Én is 158 cm vagyok, szóval ezt örökölte. Ha amúgy jókedvü, kiegyensúlyozott, értelmileg is megfelel a korának, akkor nem kell aggódnod szerintem.
2012. júl. 23. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) Igen nagyon huncut virgonc baba,! Szülinapja után 1 héttel elindult és csak így közlekedik! Nagyon stabilan megy (meglepően is néha) Akkor tényleg nincs miért aggódni :) Köszi mindenki :)
2012. júl. 23. 14:20
 6/10 anonim ***** válasza:
4es vagyok, az én lányom is elindult 1 éves szülinapja előtt egy héttel, gy 68 cm-esen. Ha kihúztam a konyhában a felső fiókot, simán elsétált alatta, nem kellett félnem hogy beveri a fejét. :-)
2012. júl. 23. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Az én lányom 1 évesen 77 cm és 9 kg volt.

Lehet, hogy picit kevés a súlya, de ha sokat mozog, ne csodálkozz rajta! Majd hízik még! :)

2012. júl. 24. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem sem gond! Meg hát befolyásoló, hogy mekkora súllyal született. Gondolom nem volt 5 kg-os baba. :-)
2012. júl. 25. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az én lányom most 1,5 éves kb.: 10,5 kg, 81 cm. Kb 2 hónapja jár magától. Eszik rendesen, napi 2x alszik, és kb lemozogja , amit eszik. Az első év után a hízás lassul. A növés meg abszolút változó. Szerintem az 1 éves gyermeked értékei korrektek.
2012. júl. 25. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
szia.az én kisfiam most volt egy éves.8290 gramm és 73 cm.bár én nem szoktam a súllyal meg a testhosszal foglalkozni.a lényeg hogy egészséges.
2012. júl. 25. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!