Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7-8 hós babátok mikor, mit és...

7-8 hós babátok mikor, mit és mennyit eszik?

Figyelt kérdés
Szóval a napi menüre vagyok kíváncsi. És 3 folyadékot mennyit iszik? kb.
2012. júl. 23. 08:45
 1/5 anonim ***** válasza:
7,5 hónapos, reggeli anyatej, uzsonna gyümölcs + keksz vagy tejpép, zabpehely, ebéd anyatej, uzsira húsos fözelék, aztán már csak anyatej, vizet csak a nagy kánikulákban adtem neki, kb. 1-1,5 decit ivott meg naponta.
2012. júl. 23. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Reggeli anyatej,tízórai gyümölcs+keksz,ebéd főzelék husival vagy anélkül,uzsonna mikor mi(gyümölcs vagy főzelék vagy néha-néha egy kis vajaskenyér) vacsora anyatej.Minden étkezés után max egy fél órával kéri a cicit,inni nem hajlandó semmit,a nagy kánikulában tudtam bele erőltetni egész nap 10 ml vizet.Ő tökéletesen elvan folyadék szempontjából az anyatejjel,de van amikor a kaját sem fogadja csak a cicit.
2012. júl. 23. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2. vagyok 7,5 hónapos a fiam.
2012. júl. 23. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Fiam 8 hónapos

Reggel 170 ml tápszer

Tízórai gyümölcs kekszel kb 150 gr

Ebéd húsos főzelék 160-180 gr

Uzsonna 170 ml tápszer vagy babajoghurt

Vacsora 18-19 körül 170-180 gr tejpép

Fürdés után 20:30 körül tápszer, van hogy 100 ml de van hogy 160 ml, attól függ mikor vacsizott.

Folyadékot vizet iszik, nem szoktam nézni mennyit, de szerintem elég sokat. Valószínű azért is mert tápszeresek vagyunk.

2012. júl. 23. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mi 10 nap múlva leszünk 7 hónaposak.Még van anyatej,éjszaka reggelire,estefelé és vacsorára szopizik.Ebédre bébiételt kap húsosat,valamint uzsonnára pedig gyümölcsöt.Ha betölti a 7.hónapot még egy szopit kiváltunk vagy tejpéppel vagy zöldséggel,gyümölccsel.Inni általában bébivizet adok neki,kb.1dl-t iszik meg szilárd kajcsi után.Néha azért kap teát és gyümölcslevet is.Ha majd betölti a 8.hónapot ,akkor már óvatosan bevezetek neki egy kis tejterméket,pl.gyümi-joghurt,túrós dolgok...stb.
2012. júl. 23. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!