Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány hónapos kórtól adható a...

Hány hónapos kórtól adható a banán? Ahány irodalom annyi féle ajánlás. Ilyen korú gyereknek mit ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Most 6 hós a fiam. Adtam már neki 3x, de most mondták lehet mégsem kéne, pedig úgy emlékszem a védőnő is az első 5 között mondta.
2012. júl. 23. 11:23
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Adhatod nyugodtan, különben is, már kapott, és gondolom semmi baja nem lett tőle. Kiismerhetetlen már, hogy mit mikor lehet adni, félévente kitalálnak valami hülyeséget. Amikor a fiam kicsi volt (4 éve), akkor volt, aki azt mondta, hogy a banán akár az elsők között is lehet, más meg azt mondta, hogy csak két évesen kaphat.
2012. júl. 23. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha már adtál neki és nem lett baja tőle akkor keveset adhat, mondjuk az én táblázatomban amit használok 7 hós kortól írja.
2012. júl. 23. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én 4 hósan kezdtem a hozzátáplálást, és 6 hós kora körül már kapott banánt. Sokan arra panaszkodtak, hogy megfogta a kicsik székletét, nálunk ez nem volt. Azért én erre figyeltem mindig. Én banánnal turmixoltam sokféle gyümölcsöt, mert tök jó volt így az állaga. Adtam mellé, almát, barackot, szilvát, stb.
2012. júl. 23. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is az elsők között adtam, semmi baja nem volt tőle.
2012. júl. 23. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!