Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti beadattátok vagy fogjátok...

Ti beadattátok vagy fogjátok gyermeketeknek az agyhártya elleni védőoltást?

Figyelt kérdés
2012. júl. 23. 11:38
1 2 3 4
 1/32 A kérdező kommentje:
Aki nem az miért nem?
2012. júl. 23. 11:38
 2/32 anonim ***** válasza:
68%
Valószínűleg be fogjuk adatni az agyhártya gyulladás elleni védőoltást.
2012. júl. 23. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
68%
Beadattam, nem szerettem volna kockáztatni.
2012. júl. 23. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
68%
Beadtam semmi baja nem lett töle 22 hónaposan
2012. júl. 23. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
68%
Mi is befogjuk adatni.Most 4 hónapos majd 5hónaposan kapja meg.
2012. júl. 23. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
19%

Még a kötelezőket is nehezen fogadom el, mert kutatási szakterületen dolgozom és most már biztosan látom, hogy ez egy világi nagy üzlet. Kihasználják a féltő aggódó szülők érzelmeit az oltóanyag gyártók. Utolsó te azt írtad nem lett a babádnak semmi baja. Azt te soha nem tudhatod, hogy mit okoztál vele a gyerek immunrendszerében, és hány éves korában jön elő bármi. Már eleve az, hogy az immunrendszer emlékező természetes mechanizmusát rombolják ezek a védőoltások. számoljátok át statisztikai arányszámokkal mennyi ilyen és hasonló megbetegedést regisztrálnak egy adott időszakban, és mennyi a százalékos lehetősége ha belesik vki. Tudom a választ," de ha az én gyerekem?"

Nézzük a környezetekben való előfordulási arányszámokat.

Mint írtam itt a félelemre apellálva irtó gazdag embereket támogattok a kis pénzeitekkel.

Minél többen adatják ezeket az vegyszereket be az emberek annál több beteges felnőtt lesz, hogy a gyógyszer fogyasztási arányszám is növekedjen. Gondoljatok bele mi szükség van egy bárányhimlő, vagy egy mumpsz oltásra, mikor azt egy kisgyerek viszonylag könnyedén átvészeli, de egy jó kis munkát folytat a szervezete, és ettől erősödik az immunrendszere.

2012. júl. 23. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
74%
Mi beadattuk. Anyukámnak volt agyhártya-gyulladása, kis híján lebénult.
2012. júl. 23. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
75%
Én is beadattam, nem fogok kockáztatni, mert valaki kitalálja, hogy ez csak üzlet. Magyarázd el ezt annak, akinek meghalt a gyereke.
2012. júl. 23. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
29%
Én nem. Anyósom egészségügyben dolgozott, nem ajánlotta sem Ő sem a gyerekorvosunk, mondván nagyon kevés az esélye hogy elkpaja. Annyi oltást kapnak így is, mindennel terhelni nem szabad Őket.
2012. júl. 23. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
82%
En is be fogom adatni a kisfiamnak. Az agyharty agyuladas a mai napig rengeteg gyereket ol meg. Az agyhartya elleni vedoltast (a meng B-t) pont egy kutato apuka fejlesztette ki aki Angliaban el Swindonban es 11 honaposan meghalt a kisfia. Ha egy kicsivel elobb talaja meg megmenthette volna a sajat gyereket. En Angliaban elek es beszelt a TV-ben mert pont azert kuzdott, hogy elfogajak ezt az oltast amit kifejlesztett a kisfia halala utan es tobb gyereknek ne kelljen meghallnia. En vegigbolgtem akkar van anyagi vonzata akkar nincs. Szerinetm mellekhatasok mindig lesznek sajnos de, a szazalek meg mindig kisebb mint azok szama akik meghallnak vagy sulyos karosodast szenvednek. A megbetegedesek szama meg azert csokkent a mumsz, szamarkohogest... illetone mert vedooltasok vannak. Ahol nincsenek ott mai napig pusztit es ol. Pl. Angliaban nincs BCG oltas mert sosem volt jelen a tudobaj. Egy alban bevandorlo gyerek behozta par honappal ezelott es egy egesz iskola lebetegedett, kitort a panik stb. Otthon ez nem fordul elo eppen az oltasnak koszonhetoen. Mindennek van pozitiv es negativ oldala es mindig lesznek ellnervek meg meggyozo ervek. Szerintem mi szulok mindenkeppen kockaztatunk barmelyik opciot valasztjuk igy en a szazalekot nezem mert pontos valaszt ugysem ad senki.
2012. júl. 23. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!