Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor kezdtétek a kinti...

Mikor kezdtétek a kinti levegőhöz való hozzá szoktatást, és hogy? Mennyi idősen mentetek el először hosszabb, kb 1 órás sétára?

Figyelt kérdés
Köszönöm szépen!
2012. júl. 23. 15:16
 1/8 anonim ***** válasza:
2011.Október 29.-én született a lányom mi már ahogy hazahoztuk minden nap 5-10 percet levegőzött, utána mikor egyre nagyobb lett növeltük + 5 percel. Persze mikor oylan nagy hidegek voltak maradt a 10 perc. De az a 10 perc mindennap megvolt, akár milyen hideg is volt. De ez évszaktól is függ, hogy lehet hozzá szoktatni a picit. Nyáron szerintem nem kell betartani az 5-10 percet, nyugodtan lehet vele menni 1 órát vagy akár többet is.
2012. júl. 23. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mi 2hesen mentünk ki
2012. júl. 23. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Bocsi hetesen
2012. júl. 23. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Ma vagyunk 10 naposak! Pénteken vinnem kellene méredzkedni, és arra gondoltam megpróbálom babkocsiban, ha addig sikerülne hozzá szoktatni! A kocsiban, a hordozó olyan kényelmetlen lehet neki, csak stabilabb így a fekvése, és egyenes a gerince! Oda-vissza az út gyalog 45-50 perc!

Köszönöm szépen!

2012. júl. 23. 15:37
 5/8 anonim ***** válasza:
2hetesen már vittem! pont 1 órát sétáltunk! :)
2012. júl. 23. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
2 hetesen már vittük sétálni kb. 1 órára, estefele mikor nem volt nagy hőség.
2012. júl. 23. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Februárban elején született, 2 hetesen már kiszellőztettem a szobát, úgy hogy bent volt, persze beöltöztettem, sapi, overál, bundazsák, mintha sétálni mentünk volna. 3 hetesen már 2 órákat sétáltunk!
2012. júl. 24. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
július 19-én született és másfél hetes kora óta naponta kétszer reggel és este kutyaséta van 30-60 perc időjárástol fuggoen. rugalmas kendőben vagy babakocsival.
2014. aug. 21. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!