Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tapasztalatok? 9 hónapos a...

Tapasztalatok? 9 hónapos a fiam és éjjel sűrűn ébred . és egyből feláll.

Figyelt kérdés

Tehát, 8 fogunk van, most jön 3-4 egyszerre(örlők) nyilván ezért alszik most rosszabbul, nem is ez a lényeg. A kérdés, hogy mik tapasztalatok, ha megpróbálom vékony hálózsákban altatni?Akkor talán jobb lesz?Vagy ez semmit nem változtat a helyzeten?

Tudom, hogy a fogzás ilyen és ezt át kell vészelni, de nyilván mindent megtesz az ember hogy könnyítsen a dolgokon :)


2012. júl. 23. 16:00
 1/5 anonim ***** válasza:

Sajnos nem tudsz mit tenni, ez a nagymozgás fejlődése miatt van, el fog múlni. Lefekvéskor Viburcol kúp (ha még nem próbáltad).

Ha eddig nem aludt hálózsákban, akor kicsi az esélye, hogy most elfogadja.

2012. júl. 23. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Remek :)

Viburcolt 2 napja adom, de így is sűrűn ébred, sír egyből és feláll, kiveszem és cicin visszaalszik 15-20 perc alatt kb :S

2012. júl. 23. 16:10
 3/5 anonim ***** válasza:
na mi pont ebben kuzkodunk, 4 foga is jon. 3 hete tanult meg felallni, azota allandoan ezt gyakorolja, meg elalvasnal is. Es hiaba alszik alvozsakban, felall benne, csak egy picivel tovabb tart. Remelem egyszer elmulik, mert mar nagyon faraszto a nemalvas. Ami egy picit segitett, hogy magamhoz veszem, igy nem tud miben felallni, konyebben visszaalszik, nem megy ki az allom a szemebol, de sajna nekem sincs mas otletem. Kitartast!
2012. júl. 23. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nálunk ugyanez a helyzet. Most kezd felállni, 8,5 hósan csak egy foga van, de talán most jön a második. Éjjel félálomban áll fel, túrja a fejét, aztán meg sír. csak uyg nyugszik meg, ha kiveszem, és kézben visszaalszik. és van így is csak hogy cicin. Én a mozgásfejlődésnek tudom ezt be, remélem nem szokik hozzá a kézben léthez. Kb. 2 alkalommal ébred.
2012. júl. 24. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
4-es vagyok: és ezt azóta csinálja nagyon amióta levettem róla a hálózsákot, ma éjjel visszaadom rá. Abban is feltud ülni, azt már tapasztaltam, de lehet megnyugtatja a zsák, nem tudom.
2012. júl. 24. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!