Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek "Stokke Xplory...

Szerintetek "Stokke Xplory babakocsi kompletten, újonnan 100ezer ft-ért" nem gyanús hirdetésre utal?

Figyelt kérdés
Megkérdeztük telefonon, előre kell fizetni személyesen vagy átutalással, 2 hét múlva újonnan, Németországból szállítják, és még a színt is ki lehet választani. Váz, sport, mózes, pel.táska. Nekem gyanús, hogy ez átverés!

2012. júl. 23. 16:32
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hat ez nekem is eleg gyanus. Nincs vmi nemet oldal ahol meg tudodnezni, h ott mennyiert aruljak. Csak saccra, h Nemetorszagban mennyibe kerul. Akkor mar lez viszonyitasi alapod. Ha viszont bejott, akkor lehet en is vevo lennek egyre. :-)
2012. júl. 23. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Használtan reális az ár, de ujjonan nem hiszem, pláne hogy előre kell kifizetni.

Ha meghozzák, elmegyek érte, kifizetem, így korrekt.1 db-ot csak tartanak készletek amit el lehet vinni, ha nem, akkor komolytalan az eladó!

Elhiszem hogy nem akarja ebben tartani a pénzét, de ennyiért hamar túl tud rajta adni, ha te még sem kérnéd.

Nagynéném előre elutalta a lap tv árát, 300.000 Ft, megbízott az eladóban, cég volt, aztán 2-3-4 hét, a tv sehol, az eladó sem vettem már fel a telefont mikor érdeklődtek, akkor lett gyanús, és kiderült csaló, többen is várják a tv-t! Feljelentés, de se pénz se tv azóta .

2012. júl. 23. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Pont itt olvastam,hogy valaki expresszen,vagy nem is tudom hol megrendelt egy ilyen olcsó stokkét és eltűnt az eladó ,persze lóvéval együtt...
2012. júl. 23. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi annó Németországból szerettük volna és újonnan legeslegolcsóbban 310.000lett volna!!Ez tuti valami átverés nem létezik,hogy 100.000 mindennel együtt..ááá csak a pelenkázó táska volt 30.000.szerintem ne utalj semmiképpen!(ha használt lenne,persze az más)
2012. júl. 23. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Áhh, ez tuti átverés. Ha valami túl szép ahhoz, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem igaz :-(
2012. júl. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia !

a tesóm is bedőlt ennek , kifizette a 100ezer ft , és mikor ide ért a kocsi kiderült, hogy egy régebbi modell amit már újonnan magyarországon is meglehet venni ennyiért , a másik becsapás hogy kikelett fizetni a postai költséget + 45 ezer forint és a pelenkázó táska elmaradt a sport részen meg elvolt szakadva :/ úgy h kapásból egy csomó pénzt kidobtál és semmit nem kaptál amit igértek

2012. júl. 23. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!