Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit lehet tenni cumi eltűnés...

Mit lehet tenni cumi eltűnés ellen?

Figyelt kérdés

Jó, nem a világ legnagyobb problémája, de kivagyok már tőle. Mióta jobban mozog a lányom, állandóan eltűnnek a cumik, de nyomtalanul!

Nem nagy a házunk, megnézek minden eldugott helyet, de egyszerűen a föld nyeli el őket...

Leszoktatást próbáltam, de ááá esélytelen.

Valami jó ötlet?

Ja, azt nem szeretném, ha a ruhájára lenne rögzítve, mert akkor non-stop a szájában lenne.


2012. júl. 23. 18:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
69%
Kisfiam cumijai a kiságyában vannak, és csak ott. Mivel csak alváskor kapja meg/kéri, ezért napközben nincsenek is szem előtt. Ha napközben egyáltalán nem kéri kislányod, vagy nem is szoktátok odaadni, akkor egyszerűen hagyd benne a kiságyban (ha nem éri el), rakd el magas helyre, amit lányod nem ér el, vagy zárható fiókba.
2012. júl. 23. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy napközben is kell neki. Ilyenkor hiába veszem fel, hiába mutatok neki valami érdekeset, csak a cumi a jó. Aztán ugye lehet talál magának valami rágcsálni valót, cumit kiköpi (vagy lenyeli :D) és ennyi volt. Jobb esetben megtalálom, de már 3 úgy eltűnt, mint a félpár zoknin a mosógépben.
2012. júl. 23. 18:24
 3/13 anonim ***** válasza:
68%
kislányod csúcs lehet :D
2012. júl. 23. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
73%

1. vagyok


Az alapján, amit írtál, még az jutott eszembe, hogy akkor egy nagyobb rágókához köthetnéd a cumit, így ha kell neki, tud cumizni, de ha elég nagy a rágóka, akkor talán könnyebb lesz megtalálni. (Csak rövid legyen, amivel megkötöd.)

2012. júl. 23. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nem rossz ötlet, de vicces lenne, ahogy cumizik, a másik felén lóg a rágóka és kűzd, hogy ki ne essen a szájából :D
2012. júl. 23. 18:40
 6/13 anonim ***** válasza:
47%
Cumilánc?
2012. júl. 23. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
68%

A helyzet ismerős. Rengeteg cumink tűnt el, elpárologtak :D


Viszont megoldottuk a helyzetet... volt legalább 20 cumink :D

2012. júl. 23. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
75%

Nálunk átlagban 6 cumi forog. 3 fenn, ezeket éjjelre bepakoljuk az ágyába, reggelre mind kinn van (ágy mögött, alatt, fölött, takaróba csavarva, a nyuszi ölében, a rongyi alatt). A nappaliban szintén van 3, ebből 1 az én táskámban biztos, ami biztos alapon.

Mégis eltűnnek, aztán valahogy visszajönnek. :D

2012. júl. 23. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
68%
Én már mondtam a férjemnek, hogy be fogok szerezni egy olyan régen használt "kulcskeresőt" és fütyül, ahol van :-))))) Nekünk is van kb 9 cumink, de abból csak kettő (egyformák) amit elfogad. A többit kiköpi. Csak alváshoz használja, de biztos, hogy valamelyik vagy mindkettő eltűnik. Úgyhogy én is örülnék valami jó ötletnek.
2012. júl. 23. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
76%

Nálunk is ugyanez a helyzet. Ha jól számoltam, akkor összesen 12 db-ot vettünk születése óta, ebből most 4-5 db van. Múltkor már kétségbe estem, mert összesen egyet találtunk napokig, aztán valahogy előkerültek megint egy páran:) Nem akarok már venni, ráadásul az egyik legdrágábbat választotta, Aventet, aminek darabja ezres körül van.

Amikor elraktam a télikabátjaimat, azok zsebéből is kerültek elő, aztán ritkán használt táskámból, játékos ládából.

Én, már lemondtam arról, hogy megkeressem, reménytelen, mint ahogy nálad és nálunk is a zoknik párja:)))


Lányom 2,5 éves, nálunk is állandóan megy a harc a cumi ellen, próbálom már csak alvásnál engedni, de alvás után nagyon nehéz elvenni tőle. Mindig vissza és visszalopja.


A cumiláncot hamar megtanulta kicsatolni, és az volt tövig a szájában. Marha guszta volt, mikor egy arasznyi műanyag láncot kellett a gyerek szájából kihúzni, de azt is csak vásárlásnál használtuk.

2012. júl. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!