Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Járássegítőnek vennétek játék...

Járássegítőnek vennétek játék bevásárlókocsit?

Figyelt kérdés
A kislányoknak játék babakocsit szoktak venni. A kisfiúknak talán jó ötlet egy játék bevásárlókocsi. Védőnőnk ajánlotta. Nem tudom megvegyük-e. És ha a sarokban fog csak porosodni........ Nektek van ilyen? Ha igen, milyen?

2012. júl. 23. 19:52
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Mi anno normál járássegítőt vettünk, de több funkciós, karácsonyra kapta, sokáig a rajta lévő izébizékkel játszott.

A szomszéd kislánynál kipróbáltuk a babakocsit és a bevásárlókocsit is, én azt tapasztaltam, hogy ezek nem jók, mert nagyon könnyűek, nem tudja ráhelyezni a súlyát, könnyen gurulnak, nagyot zakózott vele a fiam, a járássegítő stabilabb, fékezhető.

Lehet, hogy csak az aktuális fajta volt rossz ilyen szempontból, de nálunk nem jött be.

2012. júl. 23. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi! :-)
2012. júl. 23. 20:05
 3/7 anonim ***** válasza:
a járássegítő teste vagyis a felső része, az első kerekekhez kapcsolódnak, amiatt nem borul fel, ha feláll vele. A bevásárlólocsi és társaira ha ráhelyezi súlyát hogy felálljon, akkor felborul. tehát arra nem jó
2012. júl. 23. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
NE vegyetek járás segítő helyett játék bevásárló kocsit. A lányommal kipróbáltattuk a játékboltban, de felborult volna vele. Nagyon könnyűek, borulékonyak.
2012. júl. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az enyém egy nagyobbaknak való triciklit kapott a rokonoktól és annyira érdekelte, hogy tolja, hogy meglepetésünkre megtanult járni. Azóta eltelt több mint egy év, de még mindig nem éri el a pedált, így motorozik rajta.

Úgyhogy szerintem bármi tolható megfelel a célnak - csak persze figyelni kell rá nagyon, hogy ne essen el vele.

2012. júl. 23. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Létezik járássegítő tanuló bevásárló kocsi!

1 éves kisfiamnak ilyen van:

[link]


Nagyon stabil, imádja, minden nap tologatja :D

És később szerepjátékokhoz is jó lesz.

Imádja a kis lapozható bevásárló listát (rajz jelképezi -répa pl), ahogy lapozza nagyon aranyos hhangot ad :)

Formaillesztő is van rajta, ill. pörgettyű.


Meg egy kis hely belepakolni :)

Nekünk nagyon bejött!

2012. júl. 23. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 ZsZs27 ***** válasza:
Ha járássegítőt akartok, akkor azt vegyetek, ne bevásárlókocsit, meg ilyeneket. Bár nem biztos, hogy egyáltalán használni fogja. Mi örököltünk egyet, a lányaimat egyáltalán nem érdekelte, hiába raktam eléjük. Mindkettő a ruhaszárítót tologatta, úgy tanultak meg járni. Borulni meg azzal is lehet, nem kellett nekik hozzá játék babakocsi, ugyanúgy nem lehet megállni egyikkel sem.
2012. júl. 25. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!