Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák! Kisfiam 4 hónapos és...

Anyukák! Kisfiam 4 hónapos és már 4-es méretű pelusra kellett váltanom! Ezt is kinövi vajon ilyen hamar?

Figyelt kérdés
Nagyon mérges vagyok magamra, mert akciós 3-as pelusból vettem két GiantPack-ot, amit már nem is tudok ráadni. Szóval vagy elrakom tesónak, vagy eladom. Sajnos én gyűjtögetős, raktározós típus vagyok, de a 4-es méretből ezt már nem merem megtenni. Igaz rá van írva, hogy 7-18 kg, de nem tűnik olyan hatalmas méretnek. Mire számíthatok? Ezt is kinövi 1-2 hónap alatt és váltani kell 5-ösre. Egyébként kisfiam 68 cm 7200 gramm.

#pelenka #4-es méret
2012. júl. 23. 22:16
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Mi 5 hónaposak vagyunk és én is próbálom még elhasználni azt a pár 3-as méretet,amit felhalmoztam (mert ugye olcsó volt és vettem jó sokat).Bár én már adtam is el bontatlan csomagot,mert tényleg sok volt.

Mivel ennek alapból nagyobb a kg tartománya,biztosan nem fogja olyan hamar kinőni.Mi is 4-eset használunk egyébként és ennek rugalmasabb a tépőzára/vagy hátul gumis a derék résznél;tehát sokkal tovább jó fog lenni rájuk.Meg később már nem nőnek olyan irdatlan gyorsan,mint az elején,szóval ne aggódj.Ebből vehetsz nyugodtan többet,ha lesz akcióban(én is fogok :) ).

Az én kisfiam 69cm és 7900gr.

2012. júl. 23. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

szerintem ez egy ideig jó lesz, vagyis jónak kéne lennie, hiszen az én fiam is 4eset(maxit) hord, 21 hónapos, 12,5 kg:)

De mondjuk pelusa válogatja,mert pl a happy bellaból a 4-es már kicsi, ott 5öset veszek.

Szóval ha valamiért nem jó(kifolyik,átázik)akkor az lehet a pelus minősége,nem a méret hibája.

2012. júl. 23. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi nagyon sokáig használtuk a 4-es pelust. 11 kg-osan váltottam 5-ösre.
2012. júl. 23. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Az én fiam is nagyobbacska a korához képest, de olyan fél éves kora körül lelassult a növekedése, és még mindig elég a 4-rs méret. Bár azt is hozzá kell tenni, hogy nem mindegy milyen márka. Mert van, amiből még elég a 3-as, de van, amiből a 4-es kell. szólal ne aggódj, nem fogja kinőni :-))
2012. júl. 23. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
10 hónapos, 9500 g és most vàltottam 5-ös pelenkàra, de az én babàm nagyon hosszú, neki emiatt nem volt màr jó a 4-es. Egyik ismerősöm 14 hós koràig hasznàlta a 4-es pelenkàt, 12 kg volt akkor a babàja.
2012. júl. 23. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha az én fiamból indulok ki akkor a 4-est fogja legtovább használni. A minit szinte semeddig, a midit 3 hónapig használtuk. 4 hónaposan már maxit használtunk mi is, mert kisfiam közel 8 kiló volt. Most 10 hónapos 10 kg és bőven jó még rá. Már fél éve ezt a méretet hordja. Igaz fél éves kora óta lelassult a hízásban, és max 300 grammokat hízik csak. Szerintem ezt tovább tudjátok használni ti is, főleg hogy még csak az alsó mérethatárt súrolja a babád, több pelenkánál csak 8-9 kilótól kezdődik a maxi.
2012. júl. 23. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Lányom 3,5hónapos volt mikor 4-es pelusra váltottunk,ezt a méretet hordta 9hónapos koráig,kb.9,5kg volt akkor.Pampers Active Babyt és DM Babylove-ot használtunk akkor.

Most lesz 1éves a lányom,most 5-ös Liberót használ,de nappalra a Rossmannos Babydream van rajta ami 4+-os,a Mülleresből is ez a méret kell és a Pampers Activeból is.

2012. júl. 24. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
10 hónapos kisfiam nagyon nagy baba (kb. 1,5-2 éves gyermek méreteivel rendelkezik), de még mindig jó rá a 4-es pelenka (Pampers premium care).
2012. júl. 24. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Mi Pampers Sleep and Play-t használunk. Immár 4-est.:) De van itthon happy bella is, abba még nőnie kell, szintén 4-es méret. Mindenkinek ment a zöld kéz.
2012. júl. 24. 11:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!