Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Honnan tudom leszűrni, hogy...

Honnan tudom leszűrni, hogy gyermekmegőrzés szempontjából megbízható-e az illető?

Figyelt kérdés
Sajnos jártam már úgy,hogy rábíztam a gyerekemet valakire és akkor kiderült mégsem megbízható az illető.Ráadásul akire rábíztam óvodai dolgozó volt.Ahogy kimentem a kapun és átmentem a túloldalra látom szalad az úton keresztül a gyerekem.Megnyílt alattam a föld.Nagy baj is lehetett volna.Szerintetek hogyan keressek megbízhat ó pesztrát?
2012. júl. 23. 22:23
 1/5 anonim ***** válasza:

hát szerintem ez csak kapcsolaton keresztül megy...ismerősöd ajánlja az ismerős testvérét.Amúgy tök lutri.

De ha sürgősen kéne, a tesóm épp munkát keres,tényleg nagyon jófej, nagyon sokat vigyázott már gyerekekre:)

huh remélem nem törlik a kommentem:)

2012. júl. 23. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szégyellem azt a dolgot amit meséltem.Lehet gyenge voltam de nagyon megbízhatónak tűnt az illető.Még nem tettem túl magam rajta.
2012. júl. 23. 22:30
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha azt hiszed nem történhet semmi gond csak mert mondjuk az ismerős ajánlja a rokonát akkor tévedsz. Igazából teljesen senkiben nem bízhatsz, mivel nem az ő gyerekük nem fognak sose úgy figyelni rá mint te és annyira félteni őt mint te. Bárkit is választasz, csak reménykedhetsz hogy minden rendben lesz.
2012. júl. 23. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Amit utolsó ír, az szerintem tévedés.

Én magam is voltam bébiszitter, és akkor minden pillanatban a gyerekre koncentráltam. Szerintem épp fordítva van, más gyerekére a sajátomnál is jobban figyelek.

Balesetek sajnos ennek ellenére történhetnek, mert senki sem tökéletes...

Mondjuk az utcára kifutó gyerek az már nagy "hiba", ha egy bébiszitternek csak egy gyerekre kell egyszerre figyelnie...


Szóval szerintem nem reménytelen, hogy lelkiismeretes embert találj.

Amikor én kaptam munkát, akkor több alkalmat együtt töltöttünk hármasban az anyával és a kicsivel együtt. Gondolom ennyi idő alatt megismert, hogy milyen vagyok.

És lehet, hogy máshogy viselkedik majd, ha egyedül marad, de azért meg lehet tudni egy s mást.


Nálunk egyébként nem sok baleset volt eddig itthon a saját gyerekeimmel, de ami igen, az mind úgy, hogy mellette álltunk a gyereknek vagy a férjem, vagy én, szóval ez nehéz ügy...

2012. júl. 23. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Olyan is megtörténhet,hogy az óvodából szökik el a gyerek.Szóval semmi sem száz százalék.
2012. júl. 23. 22:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!