Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Virusos kiütésre fenistil csepp?

Virusos kiütésre fenistil csepp?

Figyelt kérdés
6hónapos a lányom eddig semmi baja nem volt hála..de kb 1hete nem lehet vele birni folyton nyügös és sir..fogára gyanakodtunk de semmit se láttunk az inyén...párnapja hőemelkedése volt majd rá 1napra láza de azota semmi 2napja meg kiütéses..elvittem a dokihoz..azt mondta virusos torokfetőzése van és a foga is jön...azt mondta magától elmulik a kiütésekre fenistil cseppeket irt..más is volt hasonló "cipőbe"?
2012. júl. 23. 23:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát nekem a "jó képességű" gyerekorvosunk (vagyis a volt gyerekorvosunk) hörghurutra írt fel neki Fenistil cseppet.Én átvittem másik dokihoz,aki egyből antibiotikumot írt fel neki,mert előrehaladott volt az állapota szegénynek.De nektek lehet a kiütés miatt használni fog;én azért elvinném egy másik orvoshoz.Több szem többet lát.
2012. júl. 23. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
faca igazából nem köhög meg semmi..
2012. júl. 23. 23:41
 3/6 anonim ***** válasza:
Na én is ezért váltottam gyerekorvost. A második dokitól 5 recepttel jöttem ki, 2 nap alatt helyrejött a lányom. :) Míg a másik 2x 1 hétig nem volt hajlandó felírni semmit, mert majd magától elmúlik.
2012. júl. 23. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kisfiam szintét 6 hónaposan lázasodott be, 2-3 napig volt lázas, majd kiütések lettek rajta. Szintén vírus miatt.Mi is fenistil cseppet kaptunk. Vírusra amúgy nem nagyon érdemes a sok vacak antibiotikumot szedni. Nálunk se írt fel amit én nem is bánok, viszont azt mondta ha újra nagyon felmenne a láza akkor vigyem vissza. Gondolom nektek is azért nem írt fel mást mert már nem vagytok lázasak. Illetve én azon az elven vagyok, ha már most beletömöm a sok antibiotikumot, akkor mit fogok neki adni ha valami komolyabbat összeszed majd közösségben.
2012. júl. 24. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
hát igen pontosan nem vagyunk lázasak
2012. júl. 24. 12:31
 6/6 anonim ***** válasza:
nekünk meg a fenistilt éjszakai köhögésre írták fel :D nagyon meglepődtem viszont bevált és azon is nagyon meglepődtem :)
2012. okt. 25. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!