Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek nagyon sokat mozgott...

Akinek nagyon sokat mozgott pocakban a babája a születése után milyen baba lett? Van összefüggés? 28 hetes vagyok, és a babám egyfolytában mozog. Nem tudom mikor alszik egyáltalán. Mire számítsak a születése után?

Figyelt kérdés
2012. júl. 24. 06:45
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem a középső babám volt ilyen , nagyon sokat mozgott a vége felé fordult be ráadásul 37.héten a közel 4 kilós súlyával (hát megéreztem...) 4300 grammal született.

Na de a lényeg hogy nagyon jó baba volt, evett, aludt kb.

A fiaim sokkal kevesebbet mozogtak odabent néha már aggódtam is, mégis sírós, hasfájósak voltak az első 3 hónapban. Most is izgágábbak, mozgékonyabbak jóval, mint a lányom.

2012. júl. 24. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az én lányom a hasamban szinte sosem aludt, állandóan mozgolódott, most sokat alszik, viszont ha fent van, kész kis sajtkukac.
2012. júl. 24. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom,hogy van-e összefüggés,de nekem mindkét kisfiam a 20.héttől szinte mindennap majd' lerúgták a vesémet:)

Az első kisfiam,a mai napig nagyon ficánkoló típus,egyszer lemértem,kerek 5 percet tud megülni a seggén:)Ő 4 éves.

A kisebb kisfiam még csak 3 hónapos,de nagyon nyugis baba:)

2012. júl. 24. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én úgy éreztem hogy sokat van ébren a lányom napközben a hasamban és ez születése után is így maradt. Éjjel viszont rendesen aludt szerencsére :-)))
2012. júl. 24. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!