Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tejpepet is kell kostoltatni?

Tejpepet is kell kostoltatni?

Figyelt kérdés
5 honapos babam de mar 3hete gyumolcsot eszik,melette 6x anyatejet kap este pedig csak tapszert. Az esti tapszert szeretnem inkabb tejpepre cserelni,hatha ataludna a picurim az ejszakat. Az lenne a kerdesem hogy a pepet is fokozatosan kell bevezetni(kostoltatni) vagy mehet egybol a rendes adag? Ezt is de kell probalni,nehogy ejszala okozzon gondot? Koszonom a segitseget!
2012. júl. 24. 20:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia, szerintem érdemes kisebb adaggal kezdened, mert előfordulhat, hogy nagyon megfogja a babád hasát.:) Az én lánykámnak az elején megfogta. Utána barackkal kevertem és így tudott normálisan kakilni.
2012. júl. 24. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én nem kóstoltattam, rögtön megevett 1 adagot! Bár én reggelire adtam először és azóta is! A lányomnak nem fogta meg a pociját, aztán lehet, h azért se mert minden nap adok neki gyümit, de abból is minél rostosabbat! Úgyhogy szerintem reggel próbáld először, h lásd mi lesz a hatás és ha minden ok, akkor add estére!
2012. júl. 24. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én kostoltattam, aztán az elsőnél kiderült hogy nem ízlik neki, vettem másikat azt szerette. Volt egy kis szorulás, de nem biztos hogy attól.
2012. júl. 25. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszonom mindenkinek a tanacsot!
2012. júl. 25. 19:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!