Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 13-hó babám szívesében eszi...

ÉVI-Zéti kérdése:

13-hó babám szívesében eszi az üveges kaját mind a házit háziból meg kevesebbet eszik? MIT CSINÁLJAK VAGY HOGY?

Figyelt kérdés
2012. júl. 24. 20:33
 1/4 anonim ***** válasza:
71%
Az én gyerekeim egyáltalán nem ették azt, amit főztem, csak az üvegeset. Hát, azt kaptak. Egyszerűbb is volt.
2012. júl. 24. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Miért is ismerte meg az üvegest?? Elment a boltba és Ő vásárolta?

Viccen kívül, keveset írsz. Nem tudjuk hogy főzöl-e neki külön,miket próbáltál adni amit Te főztél?

A bolti üveges kaják íztelen moslékok. Próbáld mindenképpen a saját főztöd megkedveltetni a babával. Ilyenkor már kicsit díszítheted a főziket, vagy adhatsz kanalat neki is, hogy próbálkozzon egyedül enni. Lehet, hogy bátortalan vagy és nagyon csecsemősen főzöl neki.

2012. júl. 24. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
38%

A bolti üveges kaják íztelen moslékok.


Mintha a 12 hós lányom írta volna :D :D Meglátja és visitva áll fel a székből..... Kénytelen az enyémet enni :D

2012. júl. 24. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Jelen pillanatba én is így állok ezzel a helyzettel,nekem 8 hós a fiam.

És a barátnőm is így van 6 hós fiával.

Most meg fogom próbálni azt,hogy keverem a sajátommal hátha...

Sajnos anyagilag is elég megterhelő mindig üvegeset enni,na meg ugye örülnék neki ha az anyjáét is elfogadná,mert az csak jobb,frissebb,egészségesebb...

De egy biztos:az én fiam nem tartja ízetlen moslékoknak,mert imádja :-(

2012. júl. 24. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!