Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek lány vagy fiú...

Szerintetek lány vagy fiú ikrek születnek többen?

Figyelt kérdés

2012. júl. 24. 20:47
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom, de azt igen, hogy egyre több van, itt az oldalon is ikres. Nekem fiaim vannak, egypetéjűek. Még két anyukát tudok itt, akiknek hasonló korú fiai vannak (2 éves).

Az imént egy kérdésnél 2 lánypárosos anyuka válaszát is láttam. Mikor szültem az osztályon 3an voltunk ikresek, egy lányos, egy vegyes páros és én a fiúkkal.

2012. júl. 24. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A statisztikák szerint több lány ikerpár születik.Tegnap hallottam:)
2012. júl. 24. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Pontosan nem tudom,de nekem kétpetéjű ikerlányaim vannak:)
2012. júl. 24. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Biztos van erre valami statisztika, de tapasztalati alapon azt gondolom, valamivel több a lány. Mármint aki meg is született, mert sok ikerterhesség nem jut el a szülésig vagy csak az egyik baba marad meg.


Nekem 2 lány + 1 fiú. Hármasikrek közül ismerek 4 db 3 lányosat, ill. 2 fiú+1 lány variációt is. Fotón láttam egyszer 3 fiút.

Kettesikresből minden variációt ismerek, elég sok mostanában az ikerbaba.

2012. júl. 25. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!