Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kislányom lassan 10 hónapos...

Kislányom lassan 10 hónapos és nincsenek könnyei. Ez baj? Mikortól "szoktak" könnyezni a babák?

Figyelt kérdés
2012. júl. 24. 20:54
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
54%
Mármint a sírásos könnyre is gondolsz? Az én lányomnak születése után már volt! Most 4hónapos, van könnye!
2012. júl. 24. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
59%
El van záródva bakker a könnycsatornája...... Kicsimnek 5 percesen volt könnye, látszik a videón...... Szerintem anyuka GO a dokihoz :/
2012. júl. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
54%
Születéstől könnyeznek.
2012. júl. 24. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
69%

Húha! Az én lányom is könnyezik ha sír már születésétől!

Doki!!

2012. júl. 24. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Oké, most bes****tam. Nem hittem hogy ez baj. Holnap felhívom a dokit. Köszi a válaszokat.
2012. júl. 24. 21:03
 6/20 A kérdező kommentje:
Még valami: akkor is baj, ha egyébként sosincs begyulladva a szeme és nem is piros meg semmi baja nincs a szemének látszólag, csak éppen nem könnyezik...
2012. júl. 24. 21:23
 7/20 anonim ***** válasza:
53%

nem igazán értek hozzá, de én úgy tudom, hogy könnycsatorna-dugulás esetén jön a könny, sőt állandóan jön, nemcsak ha sírunk, mert a dugulás befelé van, az orrüreg felé nem tudja levezetni,

egy barátnőmnek volt, és neki állandóan nedves volt a szeme, és be volt csipásodva, a sok váladék miatt

2012. júl. 24. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
54%
Az, hogy nem könnyezik, mindenképpen baj. Több oka is lehet, de mindenképpen meg kell mutatni orvosnak, mert semmiképp sem normális. Születésétől kezdve könnyeznie kellene.
2012. júl. 24. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
74%

Így van, könnycsatorna elzáródásnál folyamatosan könnyes a szem, csipásodik, így: [link]


Ettől függetlenül megmutathatod orvosnak, de a kicsik gyakran 2 éves korig is könny nélkül sírnak, mert éppen annyi könny termelődik, amennyi a szem nedvesen tartásához elegendő.

2012. júl. 24. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
0%

DE rá is kerestem neked, ha nem jól tudnám, az első találat ez: [link]


A kisgyermeknek éppen annyi a könnye, amennyi ahhoz kell hogy a szeme csillogjon, hogy a szaruhártya nedves legyen. Könny nélkül sírnak gyakran egy két éves korukig. Ez a természetes.

2012. júl. 24. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!