Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisbabás feleségek, titeket...

Kisbabás feleségek, titeket mennyi időre engedne el a férjetek nyaralni a saját szüleitekhez?

Figyelt kérdés

úgy, hogy ő nincs veletek? 2,4-6 hét még beleférne szerinte? (közben mondjuk ő veletek töltené ott a "középső" 2 hetet) Mennyi időt bír ki nélkületek a férjetek?


-bocsi, hogy nem babás a kérdés, ahogy a kategória diktálná, de főleg az 1-2 éves gyerekek anyukáit akartam megkeresni ezzel a kérdéssel -


2012. júl. 24. 21:45
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
4%
ÉN nem kérnék engedélyt, mert én 1 napra sem hagynám még az apjára sem a gyerekemet. Ha megyünk, menjünk mindnyájan. Én nem bírnám ki hetekig a kislányom és a férjem nélkül.
2012. júl. 24. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
4%

Jól értem, h vinnéd a gyereket meg magadat és apa otthon maradna?

Nekem meg sem fordulna a fejemben, de ha igen egy napra sem. Nem bírja a lánya nélkül.

2012. júl. 24. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
4%
Érdekes, hogy nélküle akarnál menni. És a babád hol lenne?
2012. júl. 24. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
83%

Szia, nálunk most épp ez állt elő, előreláthatólag 4 hét is lesz, 2hetente egy hétvégét ő is itt van velünk, feküdnöm kell a picivel, így a nagyi segít a nagy körül.


Elengedni nálunk rossz szó, ha nem lenne ez velem fizikailag, 2 hétnél tovább én nem szeretnék tőle távol lenni. Egyébként ő jól elvan, barátaival találkozik, csavarog, de belül tudom h elveszett és azért csinál programokat hogy ne üljön egyedül az üres lakásban. Főzni nem tud, rendelni nem akar,egyszer egy hétre hazajöttem, ledobott 5 kilót:-)


Kérdésedre visszatérve, akkor 2hét nagyi, majd 2 hét férjes nagyizás, majd 2 hét nagyi külön nálunk beleférne a kapcsolatba mindkettőnk részéről, de nem élvezné egyikőnk sem a különlétet.

2012. júl. 24. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
32%
Miért mennél nélkülük?
2012. júl. 24. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
81%

Mi nekünk augusztusba lesz 3 nap,hogy nagyinál leszünk apa nélkül,mert ő addig a lakást újítja,de aztán jön utánunk.

Nekünk így is rossz ez mert mi már nem vagyunk meg nagyon egymás nélkül :-)

Nagyon ragaszkodik a fiához,a fia is hozzá és mi is egymáshoz!

2012. júl. 24. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
82%
Én úgy értelmeztem hogy csak a férje nélkül menne a gyerekkel. Szomszédunknál pl most a banki átállás miatt egyszerűen a férj nem mehetett szabira, nagyi viszont épp akkor kapott szabadságot, de azt is el tudom képzelni hogy a gyerek a panelban 40fokban szenved, miközben nagyinál is futkározhatna a kertben, én átgondolnám. Barátnőm is hazaugrik a nyáron 2*1hétre a gyerekeivel a szüleihez "nyaralni", miközben a férje pénzt keres. Nem 4-6hetekről beszélek, de 1-1hét simán beleférhet, főleg ha nyaralni anyagiak miatt nem jut el a család.
2012. júl. 24. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
82%
A párod dolgozik, neked meg jó lenne egy kis segítség, hogy pihenni is tudj? Én ebben semmi rosszat nem látok. Mi is csináltuk így, igaz, mikor a papi nem volt ott, naponta beszéltünk többször is telefonon.
2012. júl. 24. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

Ez az "elengedés nyaralni" nálunk már megtörtént, tehát nem csupán terv. Babával mentem anyumékhoz, férjem maradt 500 km-re távol tőlünk. A középső heteket töltöttük ott mind együtt.

Férjem nem jól viseli, ha külön kell lennünk (de azért elengedett), nekem viszont nincs ezzel bajom. Nem vagyok talán normális?

Nekem a mániám, hogy a szülőházamban töltsem a nyár nagy részét, ha lehet, mert óriási ott az udvar, a ház is, a kert tele gyümölccsel, zöldséggel. Itt pedig, ahol élünk, panel, meg piac, város, én ezt nem szívlelem. Mindig úgy éreztem, hogy én nem lennék képes panelban élni. Hát legalább nyáron szeretnék felüdülni korábbi otthonomban...

De nyugodtan kritizáljatok, mert végülis azt szeretném tudni, mennyire vagyok én negatívan különc a többi anyuka között :(

2012. júl. 24. 22:05
 10/23 A kérdező kommentje:
Azért megyünk férjem nélkül, mert ő csak 2 hét szabit tud kivenni nyáron. Szüleim meg ugye igen messze vannak, nemigazán tudok ingázni a 2 hely között, az utazás is 4 átszállásos oda (vonat, metró, taxi), 10 órás út. Egész éven csak 2x megyünk oda.
2012. júl. 24. 22:09
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!