Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A babám hasfájós és keveset...

A babám hasfájós és keveset alszik. Ha elalszik akkor is ugy, hogy az ölemben van és ha leteszem felkel és sir. Ha nagyon fáradt akkor tudom csak letenni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2008. máj. 6. 18:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Próbáltad már maszírozni a pociját?Vagy sétálgatni vele?Egyébként nekünk az espumisan vált be. Kb 2 perc után már nem is fájt neki amint kapott 8 cseppet.És a meleg fürdő, előtte tornázás, biciklizés, lábtorna.
2008. máj. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk is ez a problémánk, de úgy néz ki megtaláltuk a megoldást. Mi is próbáltunk mindenféle cseppeket, még Espumisant is, de nem nagyon látjuk azt a hatást amit is sokan leírnak. Egy válaszoló nekem azt írta, hogy négy kanál édeskömény teát adott szopi előtt a babájának és használt. Mi is elkezdtük és lényegesen kevesebb görcse van már. Szopi közben van néha, majd utána egy kicsit még, de nem mindig. Szopi után én még ölben tartom 10-30 percet attól függ mennyire van szüksége. így megnyugszik, elalszik és mehet a kiságyba. Ha szopi után egyből betettük a kiságyba a görcsök miatt mindig felsírt, de ez a módszer nálunk bevált, hogy megnyugtatjuk ölben, aztán utána már nem zavarják annyira a kisebb görcsök sem és így legalább még az öledben van ha szopi után bukik is. Mert a mi babánk nem egy nagy böfizős és néha bukik, ilyenkor jó ha az ölemben van.
2008. máj. 7. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szia! A mi kislányunk is hasfájós volt, meg az miatt is aggódtunk, hogy 2-3 naponta kakilt 7 hetesen. A védőnőnk javasolta azt, hogy gyógyszertárban kapható kamillavirágot a használati utasítás szerint elkészítem, és egy kis kupicában nagyon cukros szirupot csinálok belőle. A reggeli szopi előtt 1 kávéskanálnyi, és rendben van minden:))
2008. máj. 10. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!