Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » HOgyan altatjátok 6 hós...

Gabszem kérdése:

HOgyan altatjátok 6 hós babátokat?

Figyelt kérdés
2012. júl. 25. 11:10
 1/3 anonim ***** válasza:

6 os koraig betettem az agyikojaba es jo ejszakat kivantam:)(Anyosom legnagyobb megrokonyodesere, mert en ettol nem voltam jo Anyuka).

Elso perctol kezdve jo alvo volt. 6 hosan viszont mikor bujtak a fogacskai nagyon nyugos lett, es nem volt hajlando csakis az olemben ringatva enekre elaludni, 9 honapos koraig, amikoris a 7 kiloja fel ora utan 70 ennek tunt.

Szep lassan visszaszoktattam arra, hogy egyedul aludjon el, amikor sirt felvettem, megnyugodott visszatettem 15szor, aztan 12szer, aztan 5szor, 8szor, 55szor, 3szor ketszer es utana nem kellett tobbet:)

2 es fel eves kislany anyukaja:)

2012. júl. 25. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nálunk az elején volt nehéz altatni, aztán hetekbe tellett de sikerült rászoktatni hogy az ágyában kell elaludnia. Addig simogattuk amig el nem aludt, de nem vettük ki, csak ha nagyon muszáj volt. Utána kb. 2-3 hos korától magátol aludt el , csak beleraktuk az ágyba. De most 2 napja sír ha belerakom az ágyba. Jönnek a felső fogacskák, gyanítom hogy köze lehet hozzá, de napközben olyan jókedélyű, vidám, olyan fura hogy este meg nem lehet lerakni.
2012. júl. 25. 12:59
 3/3 A kérdező kommentje:
Ja, a mellkasomon szokott cumizni és elgyengülni és utána szoktam az ágyába rakni (nem várom meg míg elalszik rajtam). Ő 5 hónapos és 9 kiló , gondolhatod...
2012. júl. 25. 13:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!