Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 hónapos babám arca tele van...

1 hónapos babám arca tele van apró pici piros pöttyökkel, még a füle is, ezek nem bőrfoltok, hanem ki is állnak, mintha pici pattanások lennének. Mitől vannak ezek?

Figyelt kérdés

Először csak pár db, aztán tele lett az arca.

Anyám azt mondja, zsíros a tejem.

Mi lehet ez?

nem találok semmi érdemlegeset a neten :S



2012. júl. 25. 14:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Az én babámnál is ugyanez!(3 hetes)

Én nem foglalkozom vele, védőnő szerint az anyai hormonok miatt van.De én is a tejre gondoltam először.

2012. júl. 25. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Most ürülnak az anyai hormonok a szervezetéből.Tejkiütés.

Kend anyatejjel(persze csak ha van)...el fog múlni egyébként...

üdv kozmetikus anyuka

2012. júl. 25. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Minden babán kijön, kinél jobban kinél kevésbé. Tejkiütés. Nekünk elég csúnya volt és kb 6 hétig tartott no para:-). Nekem hál isten szólt a védőnő ,hogy számítsak rá. Nem kell vele semmit csinálni. A húgom kisfián pl alig volt pár pötyi.
2012. júl. 25. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 alaszka ***** válasza:
100%
Igen, tejkiütés. Elmúlik magától is, de a gyógyszertárban nekünk kevertek ki rá krémet.
2012. júl. 25. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Anyai hormonok ürülnek a szervezetéből.
2012. júl. 25. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

oké, köszi, már idegeskedtem, hogy allergiás rám :)

mármint a tejemre:S

van tejem amúgy, csak anyatejet kap.

2012. júl. 25. 14:53
 7/12 gabszem ***** válasza:
tejkiütés.állítólag elmúlik ha anyatejes vattával kenegeted, de nekünk a doki írt fel gyógyszertári kencét amitől pár óra alatt elmúlt. azóta is használjuk kiütésekre.
2012. júl. 25. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
30-án megyünk úgyis, akkor feliratok én is, köszi, de addig megpróbálom a saját tejemmel :)
2012. júl. 25. 15:01
 9/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én babámon is lett pár, most 1 hónapos múlt, épp ma mondta a védőnő, hogy ha csúnyább lesz Sudokrémmel vékonyan kell bekenni, illetve ha begennyesedik akkor vattára kell tenni alkoholt, amivel anno a köldökét kentem picikét és épp hogy hozzáérinteni a "pattanásokhoz".

2012. júl. 25. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Tök felesleges bármivel kenegetni, el fog múlni magától pár hét alatt.

Mindkét babámnak volt, úgy emlékszem a két hónapos kori képeiken már nincsen tejkiütésük.

2012. júl. 25. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!