Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8 hónapos a kislányom. Ültehet...

8 hónapos a kislányom. Ültehetem előre az autósülésbe? Vagy ti minden esetben hátra teszitek?

Figyelt kérdés
2012. júl. 25. 15:40
 1/6 anonim ***** válasza:

azt hiszem ugy kel hogy háttal a menetiránnyal szembe s csak akkor ha te vezetsz!

hanem vezetsz hátulra kerüljön menetiránnyl háttal és a söfér háta mögé

2012. júl. 25. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
32%
Nyugodtan előre ültetheted, mert nem lesz semmi baja. De ültesd gyerekülésbe és kösd be biztonságosan.
2012. júl. 25. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Gyerekülés csak hátra, hordozó mehet előre, de menetiránynak háttal és csak akkor ha nincs vagy ki tudod kapcsolni a légzsákot!
2012. júl. 25. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Gyerekülés is mehet előre, hordozó csak akkor ha ki van iktatva a légzsák, és csak menetiránynak háttal. Rendőrtől kérdeztem meg, több esetben is, mind ezt mondták.


Az más kérdés, hogy az anyósülés a leg veszélyesebb, ezért ha csak lehet hátra kell tenni.

2012. júl. 25. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Disi ***** válasza:
A hordozóban is hátul volt, a gyerekülés is hátul van. Vettünk egy nagyobb visszapillantó tükröt amiben látom mit csinál anélkül hogy hátrafordulnék. Én így érzem biztonságosabbnak.
2012. júl. 25. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Ha nem én vezetek,természetesen hátul ül,de amikor ketten megyünk,jobban szeretem ha mellettem van és látom.(nem annyira szereti a kocsikázást)Nem nagy távokra gondolok,bevásárlás,szaladgálás a városban.
2012. júl. 26. 21:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!