Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fogzás? 3-4 hónaposan lehet?

Fogzás? 3-4 hónaposan lehet?

Figyelt kérdés
hány hónapos korban jönnek az első fogak? és általában melyik bújik ki előbb? nálatok, hogy volt?
2012. júl. 25. 15:48
 1/9 anonim ***** válasza:
90%
6 hónapos kor körül bújnak elő, de lehet jóval előbb és jóval később is. De: a fogacskák már jóval előbb okozhatnak nyáladzást, fájdalmat mivel elkezdenek "mocorogni".
2012. júl. 25. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

A fogcsírák már simán mocoroghatnak ennyi idősen.

A fiamnak az alsó kettő középen bújt ki először 4 hónaposan, a lányomnak még nincs foga, lassan betölti a 8 hónapot.

2012. júl. 25. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet bizony. Nálunk két hónaposan kezdődött és öt hónaposan bújt ki a két alsó fog egyszerre!
2012. júl. 25. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 gabszem ***** válasza:
100%
pont 4 hónapos lett a lányom mikor kijött a két alsó fogacska két nap különbséggel. Kb. 1 hónap múlva kijött a két felső kettes fog 1 hét mulva az egyik felső - középső. Szóval lehet ilyen korán kezdeni, de általában fél éves kor körül kezdődik, de ismerek olyat is akinek 1 éves korában még nem volt egy fogacskája se.
2012. júl. 25. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Az én kislányomnak is 4 hósan kezdőttek a nyüglődések a fogával, és 7 hónapos volt, mikor kibújtak. A következő 2 már nem okozott gondot.
2012. júl. 25. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
azért kérdezem, mert már 3 hónapos elmúlt a lányom, lassan 4 lesz és ma láttam, hogy alul mintha a két foga lenne, persze nincs kibújva, de szinte "átlátszik" az ínyén, lehetséges? az öklét meg a kezét tömködi a szájába, meg nagyon folyik neki a nyála is de nem nyűgös
2012. júl. 25. 17:39
 7/9 anonim ***** válasza:
Igen, lehet fog.
2012. júl. 25. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Fazekasné ***** válasza:
biztosan a foga.az enyém is szétrágja magát,és tök dilis egész nap.vergődik,rág meg mindent,és nem alszik,nagyon nyűgös.Éjjel viszont alszik,5 körül ébred és onnantól kezdődik a nap. :(
2012. júl. 31. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Anyuka92 válasza:
Az én kislányom most 4 hónapos és az alsó 2 fogacskája már kibújt. Hála isten nem okozott neki problémát éjszaka volt h álmában felsírt de aludt. Úgyhogy mi nagyon simán megúsztuk az első fogakat. A felső 2 is jön már neki. 1 hónapja voltunk oltáson és a doktornő állította h még nincs fogzásról szó, én már akkor láttam h lesz ebből vmi de nem vitattam a dolgokat, és lám pár hét múlva ki is bújt.🙂
2020. ápr. 29. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!