Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi történhet olyan esetben ha...

Mi történhet olyan esetben ha a baba megüti a fejét vagy a kutacsát? Veszélyes?

Figyelt kérdés
2008. máj. 6. 20:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia.Ha pl le ejted abba bele is halhat. Egy ismerősöm 2hónapos kislányát ejtette ki a kezéből és meghalt.Szerintem figyelj oda rá hogy ilyen ne történjen meg.Vagy már megtörtént azért kérdezed? Mennyi idős a baba? És te hány éves vagy?
2008. máj. 6. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
2hónapos a babám,s a vigyázatm ellenére véletlen beütöttem a fejét az asztal sarkába,nyomát nem látom...de nagyon aggodom.2 napja bünhődöm emiatt.
2008. máj. 6. 22:21
 3/3 anonim ***** válasza:
Vannak balesetek, de persze nagyon oda kell figyelni, szerintem, ha nagyon aggódsz vidd el dokihoz, vagy hívd fel. Ha olyan úgyis le fog cseszni, ha nem, akkor tudja hogy megtörtének néha dolgok. Ha esetleg nem csinálja a babád a megszokott dolgokat, akkor mindenképp vidd a doktorhoz!!!
2008. máj. 7. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!