Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen teát használhatok...

Milyen teát használhatok újszülöttnek?

Figyelt kérdés
Még csak most vagyok 35 hetes,de megszeretném venni előre,páromra nem akkarok ilyet rábízni.Olyanra gondoltam amit lehet hasfájós babának is használni. Második babámat várom,de sajnos nem emlékszem hogy mit használtam neki,mert már azóta 5 év eltelt.Köszönöm a segítséget.
2008. máj. 6. 20:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Talán gyümölcsteát, vagy kamillát... koffeint (igazi teát) még ne adj neki. De csak akkor, ha egy hét alatt se lesz tejed, és anyatejet se tudsz szerezni neki. Sokkal-sokkal jobb lenne neki a tej: méghozzá a legjobb lenne a TIED. Ne félj, nem fog éhenhalni: ilyen esetekre van neki egy kis tartalék zsírja születéskor.
2008. máj. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Én olyanra gondoltam amit gyógyszertárban lehet venni.A kisfiamat szoptattam 20 hónapig.
2008. máj. 6. 21:08
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
van olyan hogy babatea. Gyógyszertárban kapható, babamosoly a neve. Én édesköményest használtam, amíg megitta.De fölösleges. Már csak szopizik. Semmi más nem kell neki
2008. máj. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
100%
édeskömény...:-)
2008. máj. 6. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
köszike a segítséget!!!
2008. máj. 6. 21:38
 6/11 anonim ***** válasza:
Jól van na!Nem figyeltem!:)))
2008. máj. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Szia mirre nem figyeltél?
2008. máj. 6. 22:03
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Látom már kaptál válaszokat, csak láttam, hogy valaki írta a gyümölcsteát. Nekem azt mondta a védőnő, hogy olyat nem kaphat, viszont Lipton Yellow Label teát adhatok, ha nagyon gyengére főzöm. Amúgy a gyógyszertári babateákat javaslom, édeskömény telát lehet kapni nagyobb áruházakban is granulátum formájában, bár a négy hónapos kor van ráírva, már egy hónapos baba is kaphatja.
2008. máj. 6. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Hát arra nem figyeltem, hogy idétlenül fogalmaztam. Bocsi.
2008. máj. 7. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
72%
Én csak sima üres kamillateát adok, az bejött. Én úgy gondolom, hogy az anyatejes babáknak is kell tea, főleg nyáron, mert ők is lehetnek szomjasak úgy, hogy nincs szükségük tápanyagra. Valamiért már a kórházban is kapnak teát, valószínűleg nem azért, mert ártani akarnak a babáknak.
2008. máj. 7. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!