Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az agyhártya gyulladás elleni...

Az agyhártya gyulladás elleni ill. a rota vírus ellenni oltást beadattátok? Az előbbit tegnap megkaptuk, a rotával nem tudom mi legyen.

Figyelt kérdés
2012. júl. 26. 11:36
 1/9 anonim ***** válasza:

Az agyhártya gyulladás ellenit megkapta a lányom,1éves kora után. Nem is volt kérdés,az orvos is ajánlotta!

A rotát nem adattuk be,mert a gyerekorvosunk nem ajánlotta,és az ára is elég húzós!

2012. júl. 26. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mimindkettőt beadattuk anno, a Rotát is még fél éves koráig. Húzós az ára, de ha megnézed, mostanában is rengeteg Rotás kérdés van fent, amikor a gyerekekkel napokig fekszenek a kórházban, stb borzalom, ami ezzel jár. Én ettől meg akartam kímélni magunkat. A háziorvos nem foglalt állást, hiszen ezt a szülő hivatott eldönteni.
2012. júl. 26. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Rotát nem, a férjem orvos, nagyon ellenezte. Az agyhártyagyulladás ellenit igen.
2012. júl. 26. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
OFF: én is tartok egyébként az ilyen hasmenős vírusoktól, de a férjem szerint 7 rota típus ellen véd, és legalább 30 van. Szóval ez olyan zsákbamacska...
2012. júl. 26. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

1# vagyok.

Nekünk is azt mondta az orvos hogy nem véd minden típus ellen. Az ára csak másodlagos dolog volt! Ha annyira ajánlotta volna az orvosunk mint,az agyhártyagyulladás ellenit,nem lett volna kérdés!

2012. júl. 26. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Baranka ***** válasza:
Mi a rota ellen is be oltatuk a lányunkat. Az agyhártyagyulladás ellenivel is befogjuk oltatni. Én úgy vagyok jobb megelőzni a bajt. A másik meg ha 2*18 ezerért be adatuk neki a rotát akkor az a 3000 ezer forint nem fog minket földhöz vágni.
2012. júl. 26. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A Rotát nem, az agyh.gyull. ellenit igen.

A Rotát a doki sem ajánlotta. (mármint nem lebeszélt róla, hanem meg sem említette)

2012. júl. 26. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Igen, nem véd meg minden fajtájától a rota elleni védőoltás, de ha azt a jópárat már meg tudjuk előzni, akkor miért ne. Mivel szájon át adandó, nem fáj, itt már csak az ára lehet hátráltató tényező. De az egészségnél számomra semmi sem drágább.
2012. júl. 26. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az agyhártyát beadattuk már 1 éves kora előtt, a rota szerintem is felesleges.
2012. júl. 26. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!